Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, elvállaljam?

Mit gondoltok, elvállaljam?

Figyelt kérdés
Pályakezdő munkanélküli vagyok, nagyon nehéz az elhelyezkedés, és még válogatós is vagyok, de rettentően szükségem lenne a pénzre jelenleg. Eltudnék menni gyárba, műszakozni, de nagyon nehezen alkalmazkodom az új közeghez, főleg az emberekhez. Egy gyárban elég színes egyéniségekkel találkozni, sokukat nehezen tolerálnám. Egyetem után 1 hetet dolgoztam gyárban, a fenti okok miatt összevesztem majdnem mindenkivel, 1 hét után kirúgtak, ezért ódzkodom újra a gyártól, de a pénz meg kell. Mitévő legyek? Várjak, amíg ölembe nem hullik álmaim állása? Sokáig tartana.
2013. szept. 17. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjál csak nyugodtan. Nekünk egy állással több esélyünk lesz.
2013. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz akkor kénytelen leszel megtanulni alkalmazkodni. Álmaid állásában is lesznek majd kollégák akik csesztetnek és főnökök akik csicskáztatnak. Ha nem bírsz alkalmazkodni, akkor mindenhonnan ki fognak rúgni nem csak a gyárakból. Szerintem ez nagyon jó lehetőség, hogy megtanulj beilleszkedni.
2013. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyárba én sem szívesen mennék, pedig még a papírom sincs meg, csak középfokú végzettségem van egyelőre. Mondjuk én dolgoztam ilyen helyen sokat, és ha most nem találok mást, akkor bevállalom (ki lehet bírni), de tény, hogy önéletrajzban nem mutatnak jól az ilyen munkák, sajnos.

Nekem annyiból jó most, hogy elég sok pedagógiai asszisztensi állás van meghirdetve, és sok helyen kifejezetten csak középfokú végzettséget kérnek, így reménykedek még.

2013. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nekem mondják mindig, hogy aki akar dolgozni, az talál. Nekem még ilyen lehetőség sem volt! Ha a pénz kell, akkor koncentrálj arra, ne a kollégákkal meg a környezettel foglalkozz, hanem azzal, ami a feladatod és a munkaköri leírásodban szerepel.

Diákként dolgoztam gyárban, nem tudom, te milyen gyárban voltál, de nekem még szünetekben sem volt időm azzal foglalkozni, ki milyen, örültem, hogy az 5 perc alatt elszívtam fél cigit és sorra kerültem a vécén! A 20 perces kajaszünet sem volt sokkal több mindenre elég, amikor meg meló volt, akkor fel sem tudtam nézni a kezeimről, mert azt kellett figyelnem, mit csinálok. Szóval isteni laza hely lehet az a gyár, ha te ráérsz mással foglalkozni, komolyan.

2013. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb lehetőséged nincs gyárnál? Amúgy meg te tudod mennyire kellene a pénz. Lehet, hogy kipróbálod és ez jobban fog menni. Ha pedig nem, még mindig ki tudnak rúgni innen is.. Szerintem próbáld meg, maximum eljössz.. a színes egyéniségeket meg már egyetemen meg kellett volna tanulnod kezelni, mert ott is akad mindenféle népség bőven.
2013. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és egyetértek az utánam szólóval, én is örültem, ha pisilni tudtam, meg a kávé mellett belefért a szendvicsem is...Nem értem rá soha senkivel sem beszélgetni, azt meg nem figyeltem, ki hogy néz rám.
2013. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!