Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen kis...

Mit gondoltok az ilyen kis taknyokról?

Figyelt kérdés

Fú de menő vagyok, meglopom a saját szüleimet!

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__48330..


Ha az én gyerekem lenne még a jogosítványt sem engedném meg neki. Szerezze meg rá saját magának a pénzt, ahogy én és gondolom mindenki más is megszerezte!



2013. szept. 15. 11:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Annyira elszomorít hogy látom hogy a szüleim majd' beledöglenek a munkába és én is dolgozom iskola mellett, ősztől éjszakázok is, ezek meg csak úgy csórják tőlük a pénzt.

(én vagy a 18 éves válaszoló)

2013. szept. 15. 11:10
 2/7 A kérdező kommentje:
*vagyok
2013. szept. 15. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát engem a kérdező "hudekuvamenővagyoköcsém" hangneme is már erősen arra késztet, hogy Szibériába rendeljem őt, és a hozz hasonlókat egy kiadós kis kényszermunkatáborba. Persze ez majd csak akkor jön el, ha a világ úrnője leszek. :P :D
2013. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez van. Vannak ilyen p.csök. Te legalább tudni fogod, milyen küzdeni, dolgozni valamiért, amit szeretnél. Ő nem.
2013. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Undorító ha valaki meglopja a sajàt szüleit..én is látom hogy az enyémek mennyit dolgoznak hogy nekem jusson kajára,ruhákra,taníttatásra pénz,és még csak nem is kérnék tôlük pénzt,nemhogy lopni...borzasztó hogy valaki felnevel egy gyereket,rá költi minden idejét és pénzét,erre egy hálátlan korcs lesz a gyerekbôl(már elnézést)...:(
2013. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már a lopás is rohadt egy dolog,de,hogy a szüleitől...durva.
2013. szept. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antimod ***** válasza:

Sajnos ez világjelenség, az anyagiasság ilyen szintre képes jutni egyeseknél. Csak remélem, hogy meglátják, mit tesznek, ha már kicsit érettebben képesek gondolkodni.

A baj az, hogy ismerek olyat, aki felnőtt fejjel is "lejmolja" a nála nagyságrendekkel szegényebb szüleit, őt pedig a nem dolgozó felesége forgatja ki a vagyonából.

2013. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!