Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1,5 éve nincsen munkám, sehol...

1,5 éve nincsen munkám, sehol nem kapok munkát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 1,5 éve nincsen munkám!1,5 éve ebből álnak a napjaim reggeltől estig munka keresés.Önéletrajzomat elküldöm semmi választ nem kapok.

Ha vissza hívnak akkor azt mondják nekem köszönöm sajnos nem veszünk fel.13 fajta önéletrajzot írtam és már nem tudom hogy mit kell hazudnom hogy felvegyenek?!

1,5 éve még alkalmi munkát sem kaptam!Összes létező munkára jelentkezdtem és nem vettek fel!Még vidéki munka lehetőségre is jelentkezdtem akkor meg azt a választ kaptam hogy túl messze lakom.Hiában van érettségim+ szakmám+okj szakmám sehol nem kellek senkinek.1,5 éve arra várok hogy munkám legyen és sehol nem kapok!Lehet azért nem vesznek fel mert nem nézek ki mint egy plázacica?Sajnos anyám hobbit testét örököltem és szép sem vagyok lehet azért nem vesznek fel?

Egyszerüen nem tudom elhinni ebben az országban nincsen munka.1,5 éve várok legyen munkám és nem kapok!Hiában tennék le egy ujabb okj szakmát akkor sem lenne munkám.Most már nem tudom hogy mit tegyek?Tik ilyen helyzetben mit tennétek?



2013. szept. 2. 14:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

Mindenhová 100-ak jelentkeznek, persze hogy nagyon kicsi az esély bekerülni a rossz helyekre is. Van egy gyár a környéken igazi rabszolgatelep, havonta van felvétel 3száz ember tolong a 10-12 helyre! Iszonyat munkanélküliség van ,persze a kormány mást mond, de hazudnak.

Nem tudom miért 0%-oltak le de a netes biznisz ezerszer jobb mint otthon ülni és siránkozni a zsíroskenyér ebéd mellett.

2013. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
31%
tegnap 15:16 vagyok. köszönöm szépen, hogy segíteni próbálok és 0 százalékosra lepontoztatok. ezért tart ott az ország, ahol.
2013. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%

A "netes bizniszt" pár évig csinálta 1-2 barátnőm, csak ők nem hamis ruhákkal, hanem kilós turikból szedték össze az árut, micsoda harcok voltak a turiban 1-1 márkás és nagy mintás jó állapotban lévő ruháért, mellé rendeltek külföldről akciós márkás, eredeti ruhákat is, amit jóval az itteni bolti ár alatt adtak, akkor még jó pénz volt benne, nettó száz felett kerestek vele havonta. 1-2 éve felhagytak vele, a turikban a minőség egyre gyalázatosabb, van hogy saját használatra sincs semmi, a vevők meg minél márkásabbat, mintásabbat szeretnének megvenni fillérekért. Néha ha elmegyek látom ezek az eladók kikoptak a turikból, kényelmesen lehet válogatni, anélkül hogy egy ilyen örült kitépné az ember kezéből a ruhát. Az újakban jobban benne a pénz, amit egyre nehezebb eladni. Azért nem árt, ha van valamennyi árukészlet, mert mi van, ha eladsz valamit, ami nincs a birtokodban és mire megrendelnéd elfogy? Nem egyszer jártunk mi is úgy, rendeltünk cuccot külföldről és a kosárból kellett kiszedni, mert közben elfogyott.

Láttam én is ezeket a kamu adidas, nike cuccokat, egy időben nem engedték árulni, nem törvényellenes?

2013. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Kár, hogy nem találom ezen témát 2020-ban. Most koronavírus van. Sokan elvesztették a pozícióikat. Nehéz elhelyezkedni vidéken, keleten. Tényleg a végleges megoldás a vállalkozás beindítása. Nem sok tőke hiányzik nekem. Csak felvesznek valahova 2 hétre, és a pénzből összerakom a reklámtáblát a kapumra, és a maradék felszerelést. Valaki mondta, hogy a rendőrség és a honvédség tárt karokkal várja az embereket. Oda is mennék. Csakhogy ez az állítás egyszerűen nem igaz. Már sok pénzem ment szakképzésre,a magyar állam eddig semmit nem fizetett belőlük. Csak azt a pénzt visszakapnám, akkor már senki nem állhatna az utamba.
2020. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!