Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1,5 éve nincsen munkám, sehol...

1,5 éve nincsen munkám, sehol nem kapok munkát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 1,5 éve nincsen munkám!1,5 éve ebből álnak a napjaim reggeltől estig munka keresés.Önéletrajzomat elküldöm semmi választ nem kapok.

Ha vissza hívnak akkor azt mondják nekem köszönöm sajnos nem veszünk fel.13 fajta önéletrajzot írtam és már nem tudom hogy mit kell hazudnom hogy felvegyenek?!

1,5 éve még alkalmi munkát sem kaptam!Összes létező munkára jelentkezdtem és nem vettek fel!Még vidéki munka lehetőségre is jelentkezdtem akkor meg azt a választ kaptam hogy túl messze lakom.Hiában van érettségim+ szakmám+okj szakmám sehol nem kellek senkinek.1,5 éve arra várok hogy munkám legyen és sehol nem kapok!Lehet azért nem vesznek fel mert nem nézek ki mint egy plázacica?Sajnos anyám hobbit testét örököltem és szép sem vagyok lehet azért nem vesznek fel?

Egyszerüen nem tudom elhinni ebben az országban nincsen munka.1,5 éve várok legyen munkám és nem kapok!Hiában tennék le egy ujabb okj szakmát akkor sem lenne munkám.Most már nem tudom hogy mit tegyek?Tik ilyen helyzetben mit tennétek?



2013. szept. 2. 14:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

10/10

1,5 éve járok a munkaügyiben.Juliusban küldtek nekem egy levelet hogy menjek közmunkára mert ha nem fogadom el akkor megszüntetik a támogatás,kezdvezményt.Ott a hiba hogy mit akarnak ezek megszüntetni hisz semmilyen támogatást,kezdvezmény nem kapok tölük!El is mentem közmunkához és ott meg azért nem vesznek fel mert túl jelentkezés van és csak tavaszkor lehet majd közmunkára menni.Akkor most hová menjek dolgozni!?

2013. szept. 2. 16:05
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Neten kell seftelni, kitelik az idődből! Olcsón veszel drágában eladod! Rengetegen ebből élnek, sőt meg sincs az áru , úgy rendelik meg kínából a vevő nevére mikor meg akarja venni és már előre kifizette. Nulla kockázat ,semmi befektetés!
2013. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gerilla önéletrajz cimü oldalt!
2013. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

"Tik ilyen helyzetben"


Juj. Nem akarlak bántani, de szerintem itt szúrod el, ha az önéletrajzod is ilyen. Mondatjelek után tegyél szóközt, nagyon sok helyesírási hibát is vétettél, plusz gondolom még jó önbizalomhiányos is vagy, ezek mind-mind riasztóak a munkaadóknak.

2013. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14/14 ugy van meg írva az önéletrajzaim ahogy szokás lennie.Olyan sikeres önéletrajz módszerekkel írtam már önéletrajzokat.pfuj Már nem tudom mit írja be mert mindent leírtam.Lehet hogy gyerekkori emlékeimet is lekéne írnom az önéletrajzban?
2013. szept. 2. 18:43
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Hihetetlen számomra, hogy pénztárosi végzettséggel, amihez még gyakorlatod is van, ne tudj Pesten elhelyezkedni.A multiknál, de a nagyobb üzletekben is nagy a fluktuáció. Mindig van felvétel újaknak.

Valamit nem jól csinálsz. Vendéglátóival is lehet találni kezdésnek valami állást. majd közben nézhetsz másik, jobb után, de addig is lenne kereseted.

2013. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

1 éve keresek munkát, igaz vidéken, eddig sikertelenül, fht-ét nem kapok, így még közmunkára sincs esélyem, de a 0 jövedelmemből fizethetem a tb-ém :(

Van okj-és papírom, 3 szakot elvégeztem a főiskolán, nyelvvizsgáztam is, mindezt azért, hogy jól fizető állásom legyem. Most ott tartok, hogy le kell tagadnom a végzettségeimet, a korábbi munkáimat, mert abból egyből kitűnne, hogy ilyen munkakörben nem érettségivel dolgoznak, van egy kamu önéletrajzom, hogy pl árufeltöltőnek be tudjam adni, de így sem vesznek fel sehova, mert van egy óvodásom, a munkáltatók fixa ideálja meg az, hogy majd biztos kéthetente otthon leszek vele táppénzen, hiába van kettő nyugdíjas, ráérő nagymama. Pedig nem szeretnék mást, csak egy biztost állást, munkakör már teljesen mindegy, és hogy legalább a minimálbért kifizessék.

2013. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
rendelj külföldröl 1500-2000 forintért hamis puma, nike adidas cipőket és add el a vaterán 4-6 ezerért.sokan csinálják ezt is.
2013. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
16/18 Én már pénztáros munkára el küldtem önéletrajzokat/el is mente oda a munka helyre mindig azt a választ kaptam hogy vissza hívnak egy próba napra és nem hívtak vissza soha.Wc takarító munkára is jelentkezdtem.Én már jelentkeztem multi cégekhez pénztárosnak és azt a választ kaptam hogy sajnos magára esett a választás.
2013. szept. 3. 10:51
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
"sajnos magára esett a választás." :DxD így közölnék velem hogy felvettek :DDD
2013. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!