Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki akarják rúgni, elmondjam neki?

Ki akarják rúgni, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki úgymond rossz fát tett a tűzre, de szerintem azért nem egetverő nagy dolog. A főnökével beszélgettem, vele is jóban vagyok, és elmondta hogy ki fogja őt tenni. azt mondta hogy ne mondjam el neki, időben fog szólni ő is.

most mit tegyek, én nem akarom hogy elmenjen, nagyon nagyon jóban vagyunk.


1. ha elmondom mégis neki, akkor ahogy ismerem lehet ő mond fel már most (lehet csak szept végén tennék ki), vagy azt mondja nem érdekli


2. van egy úgymond ,,kisfőnök,, akinek nem tudom mennyi beleszólása van a dologba, de mégis több. és ők is nagyon jóban vannak, szerintem ő sem akarja hogy elmenjen, ha neki elmondom lehet ő is azt mondogatná a főnöknek hogy ne csinálja már ezt.


3. kimaradok az egészből mert nem sok közöm van hozzá, végignézem ahogy kiteszik őt, és ennyi a barátságunknak, és már nem lesz olyan jó munkába járni (végette szeretek)



még annyi hogy egy helyen dolgozunk és együtt is, de két külön cég, ilyen szempontból semmi közünk egymáshoz, az a fönök nekem csak kolléga, nem főnök.


köszi ha elolvastad, és elmondod a véleményed.



2013. aug. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

-Ha tényleg szólnak neki időben akkor hagyd szerintem (nálunk az a szokás hogy műszak közepén! mondják hogy csomagolj azonnal! pedig nagy cég)

-Ha fontos a munkahelyed akkor is hagyd, de ha nem az és könnyen találsz másik hasonlót akkor szólj neki

-Ha nagyon jó barátod akkor mindenképpen szólj neki, de lehet hogy te is repülsz

2013. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj ki ebből. Felnőtt emberek, meg tudják ők oldani a problémájukat.
2013. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én nem repülök semmiképp sem, azért is irtam hogy az ő főnökének hozzám semmi köze, ebből ilyen szempontból nekem semmi gondom nem lesz.


én nem akarok más munkahelyet keresni, jó nekem itt, csak így hogy ő is itt voltunk még jobb volt, és nehéz elképzelni már hogy ő ne lenne. ő pasi, én csaj, nincs köztünk úgy semmi, de nagyon jóban vagyunk, és nekem nagyon más lenne a munkahely nélküle. arról nem is beszélve hogy teljesen igazságtalanságért tennék ki őt.

2013. aug. 19. 18:00
 4/7 A kérdező kommentje:
jah, és a főnök sem olyan öltönyös irodakukacnak kell elképzelni, ő is ugyan ugy dolgozik, csak ő van kinevezve főnöknek, ő csinálja a beosztást meg ki tudja tenni az embereket, de amugy ő is ugyan úgy dolgozik.
2013. aug. 19. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha mindegyik esetben kimaradsz belőle. A főnök megtisztel a bizalmával és elmondja neked, tartsd meg magadnak az információt. Te nem vagy döntéshozó helyzetben, és csak jót teszel magadnak, ha nem kezdesz el kavarni.
2013. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után ne szólj neki, nem is tudnál.

Ha azt mondta a góré, hogy időben fog szólni, és kifejezetten kért, hogy ne szólj, akkor hogy tudnál szólni?

Visszaélnél a bizalmával?

Ráadásul egy elbocsájtott dolgozó miatt tennéd tönkre a bizalmadat? Ehhez elég ostobának és bunkónak kéne lenni.

Minimum megtorolnám valahogy ezt a főnök helyében, ilyet az ember nem felejt el!

2013. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kussolj
2013. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!