Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaz az, hogy ha valakinek...

Igaz az, hogy ha valakinek van tetkója (pl a kezén), akkor az nem kap rendes állást?

Figyelt kérdés
Édesanyám szokott ezzel riogatni,de láttam már kivarrt dolgozót,igaz,csak ilyen penny-s alkalmazott volt.

2013. júl. 28. 01:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hol. Én példálul egy Svájcban dolgozom, egy bankban, nálunk nemcsak az a minimum, hogy nem lehet (látható) tetkód, de még azt is megszabják, hogy a fehér blúzunk alá tilos fekete, vagy színes melltartót felvenni. De egy áruösszekészítő, vagy eladó úgy néz ki, ahogy akar.
2013. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eladó sem mindegy, hogy néz ki. Butikokba sem vesznek fel lepukkant külsővel 120 kg-os hölgyeket eladónak. A polcfeltöltő, az tényleg mindegy, mit hord, mi van rávarrva a bőrére. Ha tetoválás, akkor diszkrét helyen legyen, hogy, ha kell, el lehessen takarni.
2013. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol van. Az állás, és a tetkó is.
2013. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ. Az egyik helyen ahol dolgoztam, ott tilos volt a színes körömlakk, piercing, látható helyen a tetoválás. A többi helyen is volt ilyen-olyan dress code, hol szigorúbb, hol lazább.

Én nem mondom, hogy ha feltűnő tetoválásod, fültágítód van akkor életed végéig csak a teszkó eldugott sarkában lehetsz árufeltöltő, mert esetleg találhatsz olyan helyet, ahová felvesznek, de igencsak leszűkíted a lehetőségeidet. Magasabb szinteken, komolyabb munkakörökben hátrányt jelent.

2013. júl. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol akarsz dolgzni. Vannak olyan helyek, ahol még előnyös is.
2013. júl. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
hülyeség, persze függ attól milyen munkát végzel pl nem mindegy hogy egy irodai munkás vagy vagy pl egy edző
2013. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekm van egy villanyszerelő kollégám, aki "agyonvarrott", de attól még jó szakember.
2013. júl. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom , ki hol ês mit tapasztalt de én láttam már tetovált orvost is életem során nem is egyet és egyéb korhâzi dolgozót is és itt nem csak a takarítokra portásokra gondolok legfökép.
2013. júl. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az orvos még csak csak, de az üzleti szférában nem nagyon díjazzák, ha cégnél dolgozol.
2013. júl. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Apukámnak sem lehet látható helyen tetoválása. (nyomozó)
2013. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!