Munkahelyen kirugják a jobb képességü dolgozót. Vele cseszenek ki hogy kirugták vagy azokkal akik ott maradtak dolgozni?
Figyelt kérdés
ma 03:07
1/2 anonim válasza:
Vele is, mert kereshet másik munkát, meg azokkal is akik maradtak, mert plusz 1 ember feladatát kell elvégezniük amíg nem vesznek fel valaki mást.
2/2 anonim válasza:
Én most pont ilyen helyzetben vagyok és igen. A jobb képességű dolgozót, akik mások helyett is dolgozik túlterhelik, nem figyelnek rá, és lelép. Már könyörgött is a főnök, hogy maradjak, de nem örültem meg. Menjen csak tovább a cég a sok léhűtő táppénzcsalóval.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!