Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt kolléga érdeklődése?

Volt kolléga érdeklődése?

Figyelt kérdés

Pár hónapja eljöttem egy munkahelyről, ahol enyhén toxikus volt a légkör.

Van onnan egy barátom,akivel nyilván tartjuk a kapcsolatot.

Meséli, hogy az egyik kolléganő aki messze a legtoxikusabb volt és ki nem állhatott engem (nem tudom miért,inkább magával van baja szerintem,mert én okot sose adtam rá), folyamatosan rólam érdeklődik tőle. Elmondása szerint hetente kérdez,érdeklődik róla, mit csinálok, hogy vagyok, merre vagyok, stb.

Nekem ez érthetetlen, hiszen ha én valakit nem bírok, nem érdeklődöm felőle soha :D

Kicsit ijesztő is,hogy miért ilyen megszállott velem kapcsolatban. Mi erre a magyarázat szerintetek?



#munka #munkaheky
ma 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha a barátodhoz vonzódik és csak ilyen béna témával tud közeledni felé?
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy hülyít a barátod, vagy tényleg csak ezzel a témával tudja őt a kolléganő megközelíteni. De nekem az se klappol, hogy ha ti haverok voltatok, akkor hogyhogy téged ki nem állhatott a haveroddal meg egyfolytában beszél. Szerintem a barátod fogadást kötött valakivel, hogy beveszed-e ezt a baromságot.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!