Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Franciaország ugyanannyira...

Franciaország ugyanannyira lehangoló depis hely mint Anglia vagy egy fokkal jobb?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy átköltözöm innen máshová. A németekhez nem akarok költözni mert állítólag még ridegebbek mint az angolok. Olaszoknal meg spanyoloknál állítólag nincs munka.

Így Franciaországon gondolkodom.


ma 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legfontosabb kérdés: tudsz franciául?
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedbem felsorolt országok lakosainak meg lehet hogy pont Magyarország lehangoló depis hely
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban és Angliában is éltem (kettő és másfél évet), míg Franciaországban és Spanyolországban számtalanszor jártam: egyik ország sem depressziós, ha te sem vagy az, és mindegyikben lehet munkát találni, ha elég jó vagy.
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkrét problémát ugyan nem írtál, de nyílván egy egész ország nem lehet lehangoló, Anglia régiói meg annyira különböznek egymástól hogy én a helyedben inkább csak UK-n belül néznék szét. Ha viszont kizárólag az ottani emberekkel van bajod, akkor a franciáknál se fogsz sok vígaszra lelni, főleg ha még franciául se tudsz.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


Időjárás is meg emberek is. Tudni szeretném Párizs és Franciaország éghajlata mennyire hajaz Angliáéra.

Úgy vagyok vele, hogy az emberek nem lehetnek rosszabbak mint az UK-ban, a franciákról azt mondják arrogánsak de az angolok arroganciáját biztosan képtelenek überelni. Ráadásul állítólag nyitottabbak, érzelmileg nem annyira elfojtottak.

ma 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz franciául, akkor nem leszel te ott elfogadva.
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


Angolul viszont jól beszélek.

De angollal hol fogadnak el jobban? talán a németek? Spanyolok? olaszok?

ma 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, sehova nem fogsz kelleni az itteni kérdéseid alapján. Ez már a sokadik "fúj, de rosszak az angolok" hisztid.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


Nem az itteni kérdésemmel a homlokamra nyomtatva indulok.

ma 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, de ugyanazt a gondolati és érzelmi világot viszed magaddal és hidd el, az már látszani fog rajtad. Senki sem szereti az utálkozó embereket.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!