Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csináltátok már gyárban...

Csináltátok már gyárban (munkahelyen) valakivel?

Figyelt kérdés

Úgy értem volt e sz3xuális kalandotok gyárban!


Érdekelne a történet, akinek esetleg volt már.



tegnap 16:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Írd oda h fiú vagy lány vagy :)
tegnap 16:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam még gyárban.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyárban.
tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen az Audiban, még nagyon, nagyon régen. Egy elég komoly balhé volt belőle. A mellékhelyiségben teszteltük az új, és a régi HR-es csajokat.

Kb.... 5 évig ment ez.... rájöttek és fejek hullottak. Én még pont a kirúgások előtt mondtam fel.

Eldugult több WC, és kihívták a szerelőt, aki 4 vödörnyi óvszerrel jött ki a mellékhelyiségekből. Annyi volt a megjegyzése, hogy ha van felvétel akkor Ő is szívesen ide jönne dolgozni. A vezetőség már nem volt ennyire jókedvű. Akik dolgoztak az Audiban, azok bizonyára hallottak az esetről, mert utána még hónapokig ezen mentek a pletykák.

tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣
tegnap 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gyárban, egy kisebb boltban, megvolt a szimpátia kettőnk között

szép kis történet lett belőle, egymásba szerettünk, otthagytuk régi életünket, összeházasodtunk azóta megszületett a kisfiunk, akit nagyon szeretünk.

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. Kotont a wc-be lehúzni! Bravó!
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha beletekered egy újságpapírba vagy bármibe és kidobod a kukába, a kutya se fogja gondolni!
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!