Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak a tesómnak az alkalmaz...

Szóljak a tesómnak az alkalmazottjáról?

Figyelt kérdés

A tesóm egy kisboltot üzemeltet, és egy új fiatal csaj dolgozik nála eladóként. Tegnap bementem hozzá vásárolni, és a csaj éppen ebédelt, valami levest kanalazott. Túlzás nélkül, 2 egész percet vártam rá a kasszánál amíg evett, és csak azután szolgált ki. Értem én, hogy munkaidőben is kell enni, de ez egy kicsi forgalmú 20négyzetméteres vegyesbolt, gyakran órák telnek el úgy, hogy egyetlen vevő sincs a boltban, olyankor bőven ráérne enni, nem kellene a vásárlókat így megvárakoztatnia.


Csúnya dolognak tartom, és elítélem az ilyesfajta árulkodást, de azt hiszem, hogy a tesómnak tudnia kell erről, mielőtt a csaj le nem építi a vásárlókat a hozzáállásával.



okt. 12. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul tesód egy teljesen szabálytalan boltot vezet, teljesen törvénybe ütközően és még a gondolom be nem jelentett, alulfizetett alkalmazottat szóljátok le...
okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék neki, hogy találjanak ki jobb megoldást kajaszünetre.

Itt a sarki boltban kirakják a rögtön jövök táblát és addig zárva.

okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom előre bejelentkeztél, ezért tudta rólad is, hogy mikor fogsz jönni...


Egyébként felesleges ebből ügyet csinálni egy alkalom után. Másik oldalról viszont egyetértek, ha nyitva van, akkor a vevő az első.

okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!