Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árukiadó munka egy budapesti...

Árukiadó munka egy budapesti virág nagykerben nagyon megterhelő lehet fizikailag?

Figyelt kérdés
Jó az állóképességem, viszint annyira nem vagyok jó erőben, szerintetek jelentkezzek?

okt. 8. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyker, valószínűleg nagy tételben rendelik a növényeket a boltok, kertészek. Ebből kifolyólag egészen valószínű, hogy sokat kell pakolni, emelni. És akkor még nem beszéltünk a fákról, amiknek bőven van súlya, a földlabdával együtt. Ez nem az a munkakör, ahol nem kell emelni, mert mindent elintéz a targoncás 🙄


Én a Növényfutártól szoktam rendelni, esetenként nagyjából 8-10 növényt. Igaz, nő vagyok, de mikor meghozza a futár, akkor bizony majd' betojok, mire behozom a kertbe a csomagot 😀

okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen,majd felnosz a feladathoz. Az elet a fejlodesrol szol. Erosebb leszel tole.
okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Dögnehéz cserepeket cipelhetsz, még nehezebb virágokat és zsákos földet.
okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván fákat földlabdával raklapon hordoznak békával, nem a földön vonszolva. Ha jó erőben vagy nem lehet túlterhelő, 20 kiló felett alapból se emelhetsz. Nagyobb kérdés mennyire forgalmas, mennyit tudsz pihenni.
okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kell emlegetni.

Sok vágott badellában érkezik, az egy ilyen nagy szögletes vödör szerű.

Hosszú, vastag szárú rózsából belefér 5-6 köteg,20-25 szál van egyben. Valamennyi víz kell hogy legyen benne. Ez szerintem a legnehezebb kb a vágottak közül.

Szállításnál kipakolni, utána kiüríteni, többnyire egybe kell borogatni, aztán jó esetben valami gurulós alkalmatosságra felpakolni és valahová kiborogatni. Ez a másik, ami azért nehéz.

50 literes virágföld van, ami még súlyosabb, illetve cserepes növények, amik tálcásan érkeznek vagy kerámia kaspók nagyobb dobozokban. Kell hozzá erőnlét, de azért nem rendkívüli.

okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!