Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbi munkarend mennyire...

Az alábbi munkarend mennyire megterhelő/kibírható?

Figyelt kérdés

H-P 3 műszak, 8-16:00, 16:00-éjfél, éjfél-8:00.

Viszont a hétvége szabad. Legalábbis vasárnap 20:00-ig, mert akkor már kezdődik a munka.

Mennyire megterhelő ez fizikálisan/pszichésen.


jún. 7. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: szóval este 8-tól hajnal 4-ig, hajnal 4-től délig, déltől este 8-ig.
jún. 7. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipróbálod, megtudod.

Azért,ahogy ennyire ne ismerje magát valaki, az engem mindig elszomorít.

Erre nem lesz válasz, vagyis lesz. Tízen nem fogják javasolni, tízen fogják, tízen azt írják, ha nincs más, igen, de keresgélj, mert hosszútavon a műszakolás, az éjszaka nem egészséges. Előrébb egyikkel sem leszel.

Én biztosan nem dolgoznék így.

jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha bírod a váltakozó heteket hogy egyik héten ejjelre másik héten nappalra mész akkor nincs gond. Van aki hozzá tud szokni. Az hogy mennyire megterhelő a munka jellegétőlnis függ. Én nem dolgoznék így két műszakban. Nem állna át a szervezetem egy hét alatt a korán fekvésre este. Meg a nappali alvásra.
jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, ha fiatal vagy, úgy értem harminc körüli, akkor maximum két vagy három évig bírható. Nagyon megterhelő ez a szervezetnek, tapasztalat. A váltó műszaknál még a fix éjszakai is jobb.
jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok, sosem dolgoztam 3 műszakban. 2 műszak volt, de az sem éjszaka.
jún. 7. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, sosem dolgoztam így, de nem is akarok. Nekem már a 6-14 14-22 se jött be. Most 8-16 illetve 10-18 között dolgozom, ez szuper. Kipihent vagyok.
jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6, és mivel foglalkozol?
jún. 7. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Raktárban van melóm, félig fizikai, félig adminisztratív jellegű.
jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó beosztásod van.
jún. 7. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az éjszakás műszak vasárnap este 8-kor kezdődik. És akkor pénteken, miután hajnal 4-kor végeztek, már nem kell visszamenni este 8-ra?

A munkahelyre szállítást biztosítja a cég?

jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!