Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghatnak azért, ha vannak...

Kirúghatnak azért, ha vannak olyanok akik nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy nehéz lenne velem dolgozni. A szociális képességem elég gyenge és néha nehezen fejezek ki dolgokat vagy félek, hogy félreérthető vagyok vagy rosszat mondok. De dolgozni dolgozok rendesen.
ma 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és néha én is felreértek dolgokat
ma 18:17
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Tehát nem érted meg, amit mondanak és te sem tudod kifejezni magad. És ezek utáén nem hiszed, hogy nem nehéz veled akár egy légtérben lenni?
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Aki nem kedvel az rugathat ki ha jó a kapcsolata a fönökkel.
ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek vannak munkahelyek, ahol odafigyel a vezetőség a hangulatra, közösségre is. Simán kirúghatnak azért, ha nem tudsz beilleszkedni, de ezt nem úgy értem, ha valaki csak simán csendesebb, mielőtt belémáll az összes amunkahelyredolgoznijárunknemhaverkodni mániás. Viszont ha nem tudjátok egymást megérteni a kollégákkal, az okozhat frusztrációt bennük, ha úgy érzik, hogy körülményes veled beszélni, mindent el kell mondani hatszor neked, stb. Emiatt kirúghatnak, ha olyan a hely, ahol figyelnek ilyesmikre, hogy milyen a viszony az emberek között.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen elvárás, hogy légy csapatjátékos, így ha nem tudsz velük és nem tudnak veled együttműködni/kommunikálni, akkor igen, ki is rúghatnak akár.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem azzal nem lenne baj normálisan szólok feléjük meg ha kell segítség is legtöbbször szólok. Meg én is segítek.
ma 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!