Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is így nagyon...

Szerintetek is így nagyon rossz ez az egész helyzet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben túl sok rossz dolog történt velem, illetve a munkahelyen is kifejezetten rossz nap volt, és kicsit felemeltem a hangomat meg káromkodtam 2-3 emberrel, de nem konkrétan rájuk vonatkozott, hanem úgy általánosságban, egyfajta "idegösszeroppanás" volt. másnap pedig elmentem táppénzre és mentális betegségre fogtam, és elmentem pszichológushoz.


Ott bent megértették a dolgot, de nekem nagyon erősen lelkiismeret-furdalás van a történtek miatt és nagyon rossz lesz így visszamenni.


Történt -e már veletek hasonló egyébként, vagy bármelyik munkatársatokkal?


ma 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Engem már gyerekkoromban tanitott arra anya mikor suliban volt rossz napom es másnap nem akartam menni hogy "minden nap újat hoz" az emberek már lesz.rják a tegnapot masik nap más sztorik vannak másképp is tudsz szerepelni masnap meg vicces vagy mondjuk meg az embetek nem eszik magukat egy sulistárson kollegan egesz éjszaka. Ahogy en se. Ha vki befingott órán este meg másnap nem tud már. érdekelni

Meg van ez a "minden csoda 3 napig tart csak" mondas is.



Igy nőttem fel es igaza volt. Tehat ha nekem egyik masik nap katasztrofa is a meloban vagy sírok is ejszaka, tadam a másnap mar nem olyan.


Plusz gyakran fordul a kocka is ez meg élettapaszralatom.


Nem egyszer volt pl hogy kapcsolatban voltak szemetek velem de a végén mégis ő sírt utánam aztán..


Vagy lenéztek megvetettek belémrugtak, aztán később az kónyörög meg nyalizik nekem..


Az élet csupa meglepetés..

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lsd Ronaldot is. Gyerekként kiröhögték az álmai miatt..ma meg..
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2:

Én ma pont azért röhögök rajta, mert egy pojáca lett.

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Rengeteg irigye van meg köcsögök is veszik körül. Ezekhez is meg kellett tanulnia azt is hogy arca is legyen.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérsz és kész, pár nap és mindenki elfelejti
ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!