Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan és milyen munkát keressek?

Hogyan és milyen munkát keressek?

Figyelt kérdés
Rendszergazda vagyok Zala megyében, havi nettó 305 ezret keresek. Másik állást szeretnék keresni, de nem találok olyat, amiért megérné otthagyni ezt, pedig már nagyon váltanék. Hogyan és milyen állást keressek? Nem igazán érdekel semmi sem.
ma 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek érdemes lenne elmenni térkövezni? Nagyon kemény munka?


[link]

ma 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj ai rol vmit inkabb. A fizikai munkát kerüld el. Vállalkozová cégvezetővé ugyse nőnéd magad ki ebben.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz váltani?!


Párom egyik haverja is rendszergazda és egész nap a facen lóg, annyira jó helye van és bár ő se keres sokat, de szerinte ez a lazaság megfizethetetlen és ketten jól elvannak így is.


Lehet, hogy máshol többet keresnél (amit Zalában kétlek), de nem lenne jó dolgod és a pénz nem minden!

ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Térkövezni akarsz?!


Meg vagy te bolondulva?!


Pikk-pakk kimegy a térded és ráadásul jön a tél....


Csináltál már ilyen munkát?


Szerintem nagyon nem mind1, hogy egy fűtött irodában üldögélsz 8 órát és a hétvégéd szabad, vagy súlyos betonelemeket meg köveket cipelsz télen-nyáron, hőségben-hóban, térdepelsz, hajolsz, kimegy a derekad és aztán költheted a százezerrel több fizudat gyógykezelésekre.

A fizikai munkában nagyon hamar le lehet rokkanni, pláne, ha nem vagy hozzászokva....

Hidd el, nem éri meg!


Miért nem próbálsz meg infós területen feljebb lépni?

ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3


A kevés fizu miatt akarok váltani.


Nekünk is elég sok szabadidőnk van munka közben, de én úgy vagyok vele, inkább dolgozok, csak keresek többet.


#4


Csak a saját házunk felújításánál csináltam építőipari munkákat. Azt elhiszem egyébként, hogy bele lehet szakadni, de 150 ezerrel többet keresnék, mint most.


Feljebb lépni max úgy egyetemmel tudnék, de az egyetemi matekhoz hülye vagyok, ráadásul itt Zalában semmi magas szintű informatikai munka nincs.

ma 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!