Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanács, hogy milyen jellegű...

Tanács, hogy milyen jellegű munkát keressek addig is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

MSc tanulmányaim végeztével rájöttem, hogy az elvégzett szak nagyon nem az én világom, nem szeretnék azzal a területtel foglalkozni, ezért keresztféléven pénzügy mesterszakra fogok jelentkezni, amihez megfelel a BSc diplomám (gazdálkodás és menedzsment). Viszont addig is szeretnék valamelyest a pénzügyek irányába orientálódni, ezért arra gondoltam, hogy ezen a területen keresnék munkát. Gondoltam banki ügyintéző pozícióra, de ezen kívül nincs más ötletem. A februári szak, ahova felvételizni fogok csak nappalin indul, úgyhogy amellett lenne lehetőségem gyakornoki pozíciókra jelentkezni, tehát nagyjából csak erre a néhány hónapra szeretnék elhelyezkedni, nem életem állását keresem. Tudtok esetleg ajánlani helyeket, ahova jelentkezhetnék?



aug. 5. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Pl add be önéletrajzod bankokhoz esetleg érdeklődj ügyfélszolgàlaton. Vagy iskolàkban gazdasàgvezető asszisztens esetleg raktàrban.


Vagy akàr műszakvezető gyorétterembe. Boltokban üzlet vezető vagy helyettes esetleg valami gyakornoki meló meglévő diplomàval sok a lehetőség.

aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!