Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradjak egy évig, vagy...

Maradjak egy évig, vagy keressek más munkát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak egy évig fogok még itt dolgozni, mert jelentkezni fogok egyetemre nappalira és valószínűleg fel is vesznek.


Azonban csak 5 hónapja vagyok itt és már alig bírom. Eleve nagy váltás nekem, mert hibridből váltottam teljes bejárásra, én meg nagyon home office párti vagyok. De ott más volt a gond és azt hittem nem fog zavarni a bejárás, tévedtem. Kevesen vagyunk úgyhogy sok figyelem szegődik rám is, és nem bírjuk egymást a kollégákkal. Tudom hogy miket beszélnek a hátam mögött, nem jókat. Illetve én csendesebb vagyok és a többiek meg hangosak és nem értik én miért nem. Persze valamennyit szocializálódok de nem eleget. Egy ideig velük ebédeltem de már ezt se mert mindig beszóltak a kajáimra (vegetáriánus vagyok). Kicsit be vagyok korlátozva olyan szinten, hogy megmondják, mikor van az ebédszünetem, meg ha mosdóba kell mennem azt mindig mondanom kell, hogy az én munkámat addig más csinálja ha pont akkor jön be valami. Mivel kevesen vagyunk, egyszerre csak egy ember lehet szabin, úgyhogy ezt is egyeztetni kell és volt már olyan, hogy amikor szabit akartam kivenni, azt már lefoglalta más.


De annyira nincs kedvem interjúkra járni, meg nem tudom, hogy oldjam meg, itt nem lehet olyat, hogy előre ledolgozod és előbb elmész. Meg akkor megint betanulni valami újat...


Úgyhogy nem tudom mit tegyek.


2023. aug. 25. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok, én fel fogok mondani. Fél év még nagyon sok olyan helyen, ahol rosszul érzi magát az ember. Persze akkor, ha reálisan nézve van más opció, ami felé lépni lehet.
2023. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!