Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn fogom felhívni a volt...

Hétfőn fogom felhívni a volt főnökömet, hogy vissza venne-e?

Figyelt kérdés
2 éve gyakorlaton voltam egy helyen, azóta megvan a szakmám. De nem találok munkát, nem voltak velem megelégedve annyira, de ember hiányuk volt nagyon és van is és sztem vissza vennének. Érdemes megpróbálnom szerintetek újra ott? Állítólag tavaly megkérdeztem már, 8 órásba vissza vennének. De nem tudom, mert én estire járok heti 2 nap, és az mellett akarok dolgozni hogy legyen pénzem. De azt tudom, hogy abba a boltba ahova vissza akarok menni ott dolgozott egy csaj aki szintén munka mellett tanult, ráadásul abba a suliba ahova én járok most. Azon a településen van a bolt mint a suli ráadásul. Lenne esélyem arra hogy visszavegyenek? Úgy félek betelefonálni, közben olyan jó is lenne újra ott dolgozni, hiába volt néha ott rossz.

ma 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan tudjuk, mikor fogod felhívni?
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hétfő délelőtt 9 kor
ma 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább később hívd vagy ne aggódj, ha nem veszi fel rögtön. Kérdezd meg, mond el neki mi van és lehet nem fog akadékoskodni. Legyél bátorak és szerintem jó esélyed van. Számolj be róla!
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, ezt fogom tenni!
ma 15:04
 5/5 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nem veszítesz vele semmit, próbáld meg! Max azt mondja, nem vesz fel, na bumm.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!