Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztam egy helyen , most...

Dolgoztam egy helyen , most visszamentem oda külsősként, aztán a területvezető azzal fogadott hogy megkérdezte a volt főnökömet, és azt mondta tőlem jót ne várjanak, hogy mondthat ilyet? Miért kell valakit ennyire leírni?

Figyelt kérdés

#várjanak
2022. dec. 4. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván azért, mert anno valamiért nagyon nem voltak veled megelegedve
2022. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert valószìnű bosszú miatt hogy otthagytad. Igy van ez ilyenek az emberek manapság sajnos. Azt megtanultam hogy vissza menni sosem jó olyan céghez ahol már dolgoztál korábban.
2022. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es án is erre tippelek.
2022. dec. 4. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem térnék vissza előző cégekbe, 1x megtettem de már éreztem, hogy ez nem volt jó ötlet, nem is tartott sokáig.
2022. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Saját szememmel láttam, hogy milyen rosszindulatú tud lenni egy ember, ha felmondasz nála, mert ez neki macera. (Új embert találni, felvenni, panírozni, betanítani stb..)


Persze tisztelni, normális munkakörülményeket biztosítani és normálisan bejelenteni már nem divat a dolgozót hazánkban.



Szégyen.. ami ebben az országban megy. Nyilván nem mindenhol, de találkoztam nem egy hellyel ahol egy hányadék az egész és a főnök is egy igazi élősködő.

2022. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
*papirozni :D
2022. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Rosszindulatú, fé.reg emberek mindig lesznek.
2022. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sz*rkeverő g*ciláda. Az ilyen megérdemelné, hogy egyszer munka után a kocsija mind a négy kerekét laposan találja. Vagy akár durvábbat is.
2022. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, hogy a többség azonnal azt hiszi, a volt főnök a szemetlada, holott nulla információ van arról, a kérdező milyen munkerő volt, mikor és hogyan mondott fel.
2022. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettek lepontozva azok a válaszok, ahol a volt főnök rosszindulatú lett. Én is jártam így, csak ott ő esett pofára,mert ahol megpróbált mocskolni már ismertek korábbról. Illetve szóltam is, hogy várható, hogy be próbálkozik hogy véletlenül se legyen nekem jó, mert felmondtam nála és ez neki plusz munka volt embert találni, betanítani.
2022. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!