Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pékségben dolgozók! Ez titeket...

Pékségben dolgozók! Ez titeket is idegesít?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok egy pékségben, néha eléggé tud engem idegesíteni hogy vàlasztgatnak, azt adjam ami leg elől van vagy ami középen. Hát nem mindegy melyiket adom?

A másik, mikor azt mondják: "egy kenyeret kérek." Na és akkor olvassák a gondolatàba melyiket a 4-5 féle közül. Kilós vagy fél kilós, fehér vagy rozs..


tegnap 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy jó eladó. De ez nem a te hibád, hanem azé aki felvett, mert látnia kellett volna, nem vagy vevő centrikus. Eladóként körül kell ugrálnod a vevőt és azt adni amit ő szeretné és mosolyt vágni hozzá. Nem flegma arcot.
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nem mindegy melyiket adom?"


Nyilván nem. A pékáruk minősége nem állandó. Nem olyan, mint egy doboz kóka, aminél tényleg mindegy. Szomorú, hogy ezt magyarázni kell.

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Engem pékségben vásárlóként az basz fel agyilag, mikor az eladó megnyalja az ujját mielőtt hozzányúl a csomagolópapírhoz/zacskóhoz. Vagy vakarózik, stb.. Aztán tapizza az árut.
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik jól megsült van ami kevésbé, van amelyik egy picit nagyobb mint a másik, és van olyan is amiben ránézésre több dolog van, lehet ez szendvics, lehet több porcukor a sütin, vagy bármi olyan ami külsőre azt sugallja, hogy tartalmasabb. Szolgáld ki a vevőt.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
11: egyáltalán nem vágok flegma arcot és ugyanúgy kedves vagyok mindegyik vevővel! Az hogy idegesít az nem azt jelenti hogy savanyú képpel állok a pult mögött 🤷🏽‍♀️ igen, azt kéri akkor azt adom neki. A kérdésem a többi pékségben dolgozóhoz szólt, hogy őket is irritálja ez.
tegnap 20:46
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hát nem mindegy melyiket adom?"


Visszakérdezek: ha mindegy melyiket adod, akkor nem mindegy neked, ha azt adod amelyiket kérik? :D

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem mindegy, melyiket adod, akkor ugye neked is mindegy, mennyit fizetek?
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most akkor az is baj ha megmondják melyik kell meg az is ha nem?

Engem nem idegesít.

Aki csak kenyeret kér és nem részletezi annak félkilós félbarnát adok mert abból szokott a legtöbb lenni.

Általában teljesen mindegy, sokszor nem is ő akar kenyeret csak asszony elzavarta hozzon valamit.


Engem az idegesít amikor tömött sorban jönnek húszezressel mert folyton akkor akarják hamisat rámsózni.

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 scamdemic ***** válasza:

Nem leg elől, hanem legelöl van.

„Hát nem mindegy, melyiket adom?”

Van, akinek nem mindegy. Ha pedig valami nem tiszta, visszakérdezel.

ma 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!