Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pékségben dolgozók! Ez titeket...

Pékségben dolgozók! Ez titeket is idegesít?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok egy pékségben, néha eléggé tud engem idegesíteni hogy vàlasztgatnak, azt adjam ami leg elől van vagy ami középen. Hát nem mindegy melyiket adom?

A másik, mikor azt mondják: "egy kenyeret kérek." Na és akkor olvassák a gondolatàba melyiket a 4-5 féle közül. Kilós vagy fél kilós, fehér vagy rozs..


tegnap 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok eladó, de néha nekem is van hogy csak annyit mondok hogy egy kenyeret kérek. És akkor mi van? Rá kérdez az eladó hogy melyiket, én végig nézem a kínálatot és kiválasztom (nem húsz percen keresztül, csak gyorsan a szememmel) Persze ha nagy sor van akkor már úgy állok be a sorba hogy tudom hogy melyiket kérem.
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

"Hát nem mindegy melyiket adom?"

Nem mindegy ... azt add oda, amelyikért én fizetni akarok.

Te vagy az eladó, én a vevő.

Nem bonyolult.

tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Én vevőként a flegma "nem mindegy melyiket adom" típusú, életunt alkalmazottaktól megyek a falnak, de hát nem kívánságműsor.
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2 ugyanaz mind. Válogatós
tegnap 19:26
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
4. Az első vagyok, és még azt akarom hozzá fűzni hogy amúgy meg te vagy az eladó és annyi a dolgod, azért kapod a pénzt hogy te engem kiszolgálj. Akár mennyire k0rva idegesítő vagyok. És ezzel nem lenézem a szakmád, ne úgy vedd, hanem tényeket közlök. Ez a munkád, gondolom nem hobbiból állsz ott
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
A minőség eltérő , vannak égettek nyersek jól megsültek, nálunk a pizza szeletek mérete eltér , itt 900Ft és nekem nem mindegy hogy közel egy tenyérrel kisebbet kapok vagy sem .
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Én például nem tudom miért fáj az neked, hogy válogatnak. Miben rontja ez a munkakörülményeidet? Neked nem mindegy, hogy melyiket adod oda?


Nekem például nem mindegy, van ami kisebb, van ami nagyobb, van amin több a feltét, van amin kevesebb. De van amikor látom, hogy melyiket rakták oda frissen és akkor nyilván azt fogom kérni.


A másikra pedig megoldás az úgynevezett kommunikáció. Megkérdezed milyen kenyérre gondoltak, mekkorára, elmondod azt a 4-5 lehetőséget és nem halsz bele a kedvességbe.


Ha én mint vevő elsőre bemegyek egy helyre, honnan tudjam, hogy ott milyen a felhozatal, mi az a 4-5 féle a 100 féle kenyérből és milyen mennyiségben kapható?


Vagy ha mondjuk minden nap odamegyek, minden nap ugyanazt kérem, akkor idővel tudni fogja az eladó, hogy a kenyér nálam mit jelent.

tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pékségben mennyire jellemző a "standarditás"... De én vendéglátósként pl ha a vendég csak annyit mond, hogy " kérek egy fröccsöt" akkor automatikusan fehérborból készült nagyfröccsöt adok neki.... Ha csak annyit mond, csapoltsört kérek, és csak egy fajta csapoltsörünk van, akkor korsóval viszek neki, hiszen az a "standard", ha kér röviditalt, nem határozza meg, hogy 3-5 illetve 2-4 centilitert kér, akkor a nagyobb mennyiséget adom neki..... Ebből a logikából kiindulva, ha pékként kenyeret kérnek tőled, a helyedben az 1 Kg-os fehérkenyeret adnám, hiszen a pékségben az számít az "alapkenyérnek"....
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Figyu. Ha idegesít válts munkahelyet.

Én is eladó vagyok, igaz nem péksékben. De merem neked állítani, hogy 1 műszak után rohannál vissza a péksékbe.

tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam vissza fogod sírni ha ez most a legnagyobb gondod privát és melóhelyen .
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!