Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szokjam meg könnyebben...

Hogyan szokjam meg könnyebben az új munkahelyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 20 éves vagyok és el kezdtem egy raktárban dolgozni , ez az első normális munkahelyem és még nagyon fura minden. Alapból félénk vagyok ezért nehezebben is illeszkedek be. Bármilyen tanácsot elfogadok e témával kapcsolatban. Köszönöm!!

ma 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én több mint 2 éve dolgozom raktáron. Igaz nem vagyok félénk személiség, viszont introvertált. Nekem az a tapasztalatom, hogy raktáros pozíció az alapvetően az önállóságról szól és részben a csapatjátékról (persze munkahelytől függően). Szóval első sorban azt tudom tanácsolni, hogy ha teljesen idegen számodra ez a munka, akkor figyelj arra, hogy a többiek mit hogyan csinálnak és legyen az a kiinduló pontod, aztán idővel te lehet máshogy eseteleg jobban is tudod majd csinálni (persze bizonyos keretek és szabályok közt, ami megengedett ott). Bátran kérdezd a kollégákat amire kíváncsi vagy, vagy nem világos. Gondolom biztos lesznek normálisak akik fognak veled foglalkozni. Ez mellet lehet, hogy lesz valami amit véletlenül elrontasz, vagy kárt teszel benne, ami valahol természetes. Azonban igyekezz a jövőben ilyenekre ügyelni, hogy minnél kevesebbszer forduljon elő. Még a tapasztalt raktárosokkal is történnek szerencsétlenségek. Viszont a lényege hosszútávon az egésznek az volna, hogy megtanulod őnállóan elvégezni a feladataidat, ez melett kisegíteni a kollégákat ha látod, hogy jól jönne nekik és törekedni nem pluszmunkákat csinálni.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs tanács ilyesmire. Nem ismerünk. Ezt az embernek saját magának vagy a közvetlen környezetének kellene tudnia.
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj figyelni rá hogy ne érjen baleset. Bármi egyéb történik, még ha ki is rúgnak az sem végleges és találhatsz újra munkát. De ha átmegy rajtad pl a targonca akkor rossz életed lesz nyugdíjig.
ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!