Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarnak szinte minden...

Miért akarnak szinte minden munkahelyen megverni?

Figyelt kérdés

2020-ban elkezdett kötözködni velem az egyik targoncás, amiért elhajítottam egy vasat, egy másik kolega e miatt megakart csépelni, a többi kolega fogta le majd a rendőrség vetett véget az incidensnek.


2 éve egy másik helyen 4-en azt tervezték, hogy lefognak és eltörik a kezem.


Idén januárban a mostani munkahelyemen az egyik kolega hazugsággal vádolt meg majd nekem esett, ha nem szaladok el, megvert vna.

Ezen a helyen most 8 hete táppénzen vagyok egy kéztörés miatt, de ez mellékes info.


Mi lehet az oka annak, hogy mindenki agresszív velem szemben?



#elektromos roller #munkahelyi zaklatások
tegnap 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert olyan helyeken dolgozol, amelyek tipikus gyűjtőhelyei a tanulatlan, faragatlan embereknek. Egy ügyvédi irodában aligha vernének össze.
tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen ok nélkül, mi? Gondolkodj kicsit hogy mi is válthatja ki ezt a feléd irányuló agressziót. Dolgoztam pár helyen, baxtam is el néha dolgokat de még soha senki sem akart megverni...
tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hárommatyi válasza:
79%
Mert tenyérbemászó képed van Cimbora!
tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Mit vársz olyan helyen, ahol nyolc osztályosok dolgoznak?
tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg azon nem gondolkoztál el, hogy veled van a probléma és ezért akarnak mindenhol megverni?!

Nem szeretnék vádaskodni ellened, de lehet hogy stílusoddal és a hozzá állásoddal vannak problémák.

Ha egy munkahelyen megakarnak verni az még egy dolog, váltani kell, de ha már egymás után szinte minden helyen akarnak megverni, akkor probléma benned lehet.

Gondolkozzál el rajta!


Nem bántásból írtam ezt, de ez is egy variáció.

tegnap 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet az oka annak, hogy mindenki agresszív velem szemben?"

Az az egy teljesen kizárt, hogy te lennél a helikopter.

tegnap 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező:

ha mindig mindenki szembe jön veled, akkor biztos hogy te jó irányba haladsz?🤔

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!