Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért goromba velem, mert...

Azért goromba velem, mert rosszul tudtam a nevét?

Figyelt kérdés

Mindenki "Endike"-nek szólítja, de mivel nem vagyunk olyan viszonyban hogy becézgessem, és mindig simán csak Endrének szólítottam másfél évig. Aztán most véletlenül megtudtam, hogy nem is Endre a neve, hanem András.

Ő az egyik felettesem, és a többi kollégák mindig mondják, hogy jó vele dolgozni, mert jófej, stb de velem rendszerint goromba. Soha nem szólt rám, hogy nem Endrének hivják.



ma 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem sem lenne szimpatikus valaki, aki másfél év alatt nem jött rá, mi a nevem. Nincs nálatok céges email vagy ilyesmi, amiből láttad volna???
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti pont a mailből tudtam meg. Aztán megkérdeztem egy kollégát, hogy nem Endrének hívják a kisgórét? Azt mondta, hogy nem, ráadásul a többi kollégával arra is fogadtak, hogy meddig fogom még endrézni. Nagy poén...

Azért mentségemre szóljon, hogy ezidő alatt ő is simán mondhatta volna, hogy nem az a neve. Szerencsére ritkán van vele kontaktom, heti 1-2x látom.

ma 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!