Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánt ennyire, hogy...

Miért bánt ennyire, hogy mindenki utál, goromba, rideg velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt veszem észre magamon, hogy mindenki utál, és ez különösen kellemetlenül érint.


Ez, hogy szinte mindenki utál egészen kiskoromtól általános iskolai tanáraimtól kezdve így van... de nagyjából megszoktam, és nem foglalkoztam vele.


Az utóbbi időben azonban borzasztóan szomorúvá tesz, nagyon bánt.


Két munkám van, egyikben sem kapok pozitív visszajelzést, negatívat viszont annál inkább (még akkor is, ha önhibámon kívüli dolog miatt).

Mostanában sokat jártam hivatalokban, minden alkalommal szinte mintha az ellenségem lett volna az ügyintéző hölgy.

Boltban, tömegközlekedésen, eladóknál, pénztárosoknál látom (nem csak velem) - egymással rendkívül gorombák az emberek.

Jógatanfolyamra iratkoztam be, a tanár mintha mindenki mással kedves lenne, velem meg mintha egy fekete sugárzó kis kellemetlenség lennék ott...

Volt egy párkapcsolatom, 2 évig könyörögtem, hogy legyen velem kedvesebb, figyelmesebb, mostanra meguntam és én lettem a rossz, ő támad engem.



Ezek után mit csináljak?


2022. aug. 9. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Fürödj meg, borotválkozz meg.
2022. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Mert gyenge szar vagy azért
2022. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, miért, lehet, hogy te is ellenségesen viselkedsz másokkal, de lehet, hogy negatív a kisugárzásod. Nekem pl van egy kollégám, mindenki menekül előle, mert folyton magas, sipító hangon panaszkodik, mindig ő az áldozat, mindenkinek őt kell sajnálni, mindig van valami tragédia, mindig fel van háborodva az időjárástól kezdve mindenen. Példa: nyitva van az irodában az ablak. Van olyan kolléga, aki mosolyogva kérdezi hogy becsukhatja-e, mert fázik, 10 másodperc alatt lezajlik. Ez a negatív kolléganőm viszont ilyenkor litániába kezd, hogy aki kinyitott, miért nem képes becsukni maga után, nem gondol arra, hogy ő vagy bárki más megfázhat, generál az egészből egy 10 perces panaszkodni valót. És fordított esetben ugyanez, ha melege van, panaszkodik, hogy miért nem jutott eszébe senkinek kinyitni az ablakot, meg akarunk sülni, meg rohadni a büdösben. Vagy ha valakinek a megjegyzésével baja volt, akkor nem az illetővel rendezi le, hanem egy harmadik félnek panaszkodik, hogy ezt hogy képzeli xy. Egy energiavámpír, mindenki menekül a közeléből.
2022. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, àtérzem.

Munkahelyen mindenkivel kedvesek voltak a raktárosok csak velem nem, de engem a kollégák is kibeszéltek, beszóltak, a főnök is ugyanez, pedig mindenkit én helyettesítettem, én jártam mindenki helyett túlórázni, stb.

Hivatalban is általánosban bunkóak velem, boltban is mindig az én cuccaim repülnek úgy dobálja a pénztáros, pedig mindig köszönök(sose köszönnek vissza), megköszönöm, hogy kiszolgál, stb.

Étteremben is úgy érzem mintha teher lenne a pincérnek, hogy engem kell kiszolgálnia, mindenkinek mosolyog, csak nekem nem, rám teherként néz.

A családom szó szerint gyűlöl, de ezt meg is mondta mindegyik, és nem is beszélek egyikkel sem.

Barátaim nincsenek.

Kapcsolatom lassan 1,5 éve nincs, akik voltak mind kivétel nélkül átvágtak, hülyének néztek és kihasználtak. A legbrutàlisabb az utolsó volt, aki teljesen magába bolondított majd rá nem sokra lecserélt engem egy fiatalabb csajra, és a haverjàval közölte velem, hogy többet ne keressem, és letiltott mindenhol.

De olyan kapcsolatom is volt, ahol én dolgoztam egyedül, a fizum elvette az élettársam, bevásárolt, minden, és mindent megevett előlem szó szerint. 14 óra munka után az üres hűtő várt, és mindennap két száraz kifli jutott nekem, míg a pasim reggeltől estig zabàlt, pedig dolgozni sem járt.

A cseléd, és a takarítónő is én voltam. Amit kitakarítottam ő két perc alatt összeretkelte megint direkt, aztán azt mondta ha nem tetszik csináljam meg újra, és rám csapta az ajtót. Visszaélt a helyzettel, mert tudta, hogy nincs hova mennem.

Iskolában is mindig csesztettek, óvodában is.

Szóval van ilyen. Mi ilyennek születtünk ezek szerint, sorstàrsam.

2022. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a lehajtón mentél fel az autópályára.
2022. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!