Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban ilyen jó érzés felmond...

Valóban ilyen jó érzés felmondani?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a munkahelyemen az utolsó napomat, és ahogy kiléptem a kapun olyan jó érzés töltötte el a szívem. Nem éreztem ilyen már hosszú idő óta, úgy érzem megint élek, bármit megtehetek, enyém a vilàg. Pedig a munkatársaim nagyon aranyosak voltak, ajándékot is kaptam tőlük, de mégis most nagyon nagy teher esett le rólam. Sosem hittem volna ennyire jó èrzès munkanélkülinek lenni. Most majd biztos jönnek a válaszok, hogy addig jó míg nem kell befizetni az albit, kaját venni :D Szerencsére van annyi félretett pénzem, hogy pár hónapig eléljek.

ma 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó munkanap már egy előtte hosszasan intézett folyamat legvége. Addigra már minden gondolattal eljátszott az ember. Persze hogy jó érzés és megnyugvás. Lezarult valami, ami már nem okozott örömöt.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem minden a pénz. Mérgező munkahelyen jó érzés felmondani.
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy munkahelyem (gyár), ahová szó szerint fizikai fájdalom volt bemenni, mert folyton baßtattak a főnökök, a mi műszakunk volt a többi műszak csicskája, mindig ránk hagyták a szar legyártandó anyagokat, amikor pedig jeleztük a főnöknek, hogy ez igencsak igazságtalan így, azt mondta, hogy nem "ríni" kell, hanem elvégezni a melót. Akkor jöttem rá, hogy egy ilyen munkahelyen, ahol még a saját közvetlen főnököd is ellened van, dolgozzon az akinek 2 anyja van. Amikor az utolsó munkanapomon kimentem a kapun, szó szerint úgy éreztem magam, mint akit kicseréltek, megszűnt az állandó stressz, az ingerlékenység, visszajöttek rám pár héten belül a leadott kilók is... Úgyhogy igen, ha kiszállsz egy rettenet helyről és már nem vagy odakötve, az fantasztikus érzés.
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem minden egyes felmondásomnál ez volt.

Ennyit jelent a szabadság.

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!