Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amennyiben a munkahelyeteken...

Amennyiben a munkahelyeteken nem érzitek jól magatokat, mert nem a ti stílusotok, gondolkodásotok az ottani emberek stílusa,gondolkodása, mit tennétek, hogy ez a rossz érzés ott ne legyen? Elsőre beugrott a munkahelyváltás természetesen,

Figyelt kérdés

de nincs más lehetőségem adott településen váltani, albérletre meg jelenleg nincs zsém, hogy elköltözzek egy másik helyre, városba.

Ha nincs pénzetek elköltözni, mi a t. Kömet találnátok ki, hogy ne szívják le az energiátokat ott. Elbújni nem nagyon lehet ott. Ez is gond, hogy nincs egy r. Dt hely, ami sajátja az ottaniaknak, hogy ténylegesen tudjanak foglalkozni azzal, ami meló, és nem csak a fölös duma.



#Leszívó melóhely
aug. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mást nem nagyon lehet tenni a felmondáson kívül.
aug. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előtte azért ezt beszéld meg a főnökkel.

Hatásosabb lenne, ha többen mennétek oda.

Amúgy ez nem munkaügyi kérdés? Akkor miért az egyéb kategóriába tetted?

aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hagyom őket beszélni és elmerülök a gondolataimban. A macskáimra gondolok, mit fogok majd otthon csinálni..merengek a régi dolgokon, sorozatokon, filmeken, zenéken, videojátékokon. Fél óránként visszakapcsolok és benyögök egy "aham"/"fasza"/"tényleg"-et és folytatódik az ébren álmodás.

Ha nagyon kemény a társaság, pl volt olyan aki mellett tényleg bealudtam, ráborultam az aszralra (mindig a kölykéről beszélt órákon át), akkor felmondok.

aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Totál nem foglalkozni egyikkel sem.
aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer kifogtam, borzasztó üresfejű, felszínes, sötét kolléganők voltak (persze ők ítélkeztek mindenkiről, nem is kérdés, ők tökéletesek voltak).

Mikor már hányhatnékom volt, felmondtam.

aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ignoráld őket. Elvégzed a munkád de nem csevegsz velük.

Max azt gondolják hogy csendes, zárkózott vagy. Ne állj le velük vitatkozni még ha más is a véleményed, nem éri meg.

Közben nézd az munkahelyeket és jelentkezgess közeli városokba ha más nem. Hátha vissza jeleznek.

aug. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!