Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy országban az árvíz...

Ha egy országban az árvíz miatt katasztrófahelyzetet hirdet a kormány és várják az önkénteseket vízvédelmi munkákra, és én megyek önkéntesnek és így evidensen nem megyek be dolgozni akkor ezt a helyzetet egy korrekt főnök hogyan kéne kezelje?

Figyelt kérdés
Ha egy országban az árvíz miatt katasztrófahelyzetet hirdet a kormány és hivatalosan is várják az önkénteseket vízvédelmi munkákra, és én megyek önkéntesnek és így evidensen nem megyek be dolgozni (de ezt jelzem emailben) akkor ezt a helyzetet egy korrekt főnök hogyan kéne kezelje?
szept. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elenged szabira ha van. Ha nincs akkor fizetés nélküli szabira.
szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel gondolom igazolod, hogy hol és miért voltál távol, nem csak bemondásra. Mert akkor mindenki kint van a gáton ennyi erővel.

Csak nem a híres Balázska Bt-ről van szó? Ott nagy genyó a főnök.

szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a szabályokat, ez felment munka alól? Különben az önkéntesség arra vonatkozik, aki másban épp szabad.
szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg Balázska volt a napi provokációval, már tiltották is. Ne válaszoljatok most már, mert nincs kinek.
szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Evidens, hogy a szabadidődben mész.
szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy te egy büdös szó nélkül elmész önkénteskedni, nem szólsz a munkahelyeden, és utána azt várod, hogy "mivel a kormány kért önkénteseket, ezért szépen fogadd el, hogy nem mentem be dolgozni". Ilyenkor akkor lennél korrekt, ha megkérdeznéd a munkahelyedet, hogy elenged-e, vagy ha nem, akkor kiveszel szabit rá alapvetően, vagy szabadidődben mész, és nem munkaidőben (de gondolom, az nem fincsi, csak akkor akarsz önkénteskedni, ha helyette nem kell dolgoznod, szabadidődben már nem :D).
szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
'98-ban,'99-ben a fizetett szabadságom rovására ökénteskedtem 1-1 hetet a Felső-Tiszán.
szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!