Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem jelez vissza egy munkahely...

Nem jelez vissza egy munkahely sem, mi lehet a baj, ennyire rossz vagyok? Vagy a profession oldalon senkinek se jeleznek vissza?

Figyelt kérdés

Professionon 50 helyre minimum elküldtem a jelentkezésemet az elmúlt hetekben, de nem kellek sehova.

Értelmes fiatal nőnek tartom magamat, egyetemre járok levelezőre, középszinten beszélek angolul, szerintem jó kommunikációs készségekkel rendelkezem, ha az szempont, hogy miként nézz ki, csúnya sem vagyok, és ezt látják az önéletrajzos képemen is.

Egyedüli hibám, hogy nulla munkatapasztalatom van. 22 éves koromig nappalin tanultam, gimnázium majd szakképzés. Most vagyok 23 éves. Azért kezdtem egyetemet levelezőn, hogy dolgozhassak, de azt hiszem, nem kellek sehova.

Raktárba is beadtam a jelentkezésemet, call centerbe, eladónak…. Egyik sem ír vissza, vagy hív. Megnézik egyáltalán a hirdetést? Vagy hogyan próbálkozzak?

Nagyon odacsap ez az önbizalmamnak.


szept. 14. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem szokás visszajelezni, nyugi. Mások is kínlódás ezzel. Sajnos itthon ez ilyen, hacsak nincs az embernek valami übermenő végzettsége sok év tapasztalattal. Ne add fel, de talán érdemes kicsit tágítani a keresés körét. Mármint munkakörök és fizikai elhelyezkedés terén is. (Ha kell, utazz miatta picit.)
szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
A professionrol nekem életemben egyszer se lett munkahelyem. Pedig volt már vagy ezer féle munkám másképp.
szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Ha szakkepzettseget nem igenylo munkakra jelentkeztel akkor arra van meg ezer mas jelentkezo.


Nem vagy piackepes. Tobb a vadasz mint a foka.

szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Én most 65. önéletrajz beküldésénél tartok.


3-ra kaptam választ, hogy köszönjük nem.


2-re hívtak be. ---> ide csak is azért mert egy havernak a rokona illetve barátja dolgozott ott.


Egy jobb helyre bekerülni egyedül, ahogy írták...akkor tudsz ha...űberjó végzettségeid vannak, gyakorlatilag bőven meghaladod a fizetést is.

szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell uber vegzettseg, csak olyan vegzettseg amire kicsit kevesebb a jelentkezo.


Pl hiaba akarnal kenyeret arulni ha mindenki mas kenyeret arul korulotted.

szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Mi asszisztenst keresünk félállásban egy szépségipari vállalkozásba, de nem mindegy hogy hol élsz. Ha érdekel, akkor írj rám és küldök egy email címet ahová az önéletrajzokat várjuk.
szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Én kb. 25 helyre adtam be.

Nem az a gáz, hogy vissza sem jeleznek, én elfogadom, hogy rengeteg a jelentkező, főleg, ha nem igényel túl magas képesítést a meló.

Ez rendben van.

De meg sem tekintik az önéletrajzot.

Ugyanis ez az opció már adott a Profession-ön. Kiírja neked. Egyetlen egy nézte meg az enyémet.

Kérdem én, akkor hol hirdet meg miért?

szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

A Profession szerintem az egyik legsz.rabb álláskereső portál. Hiába van felkapva, nekem onnan még az életben nem volt munkám.


Plusz ugye baromi sok álláskereső van, ehhez nagyon kevés a normális, jól fizető munka. Túljelentkezés van.

szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy egyetemre jársz levelezőn. Az ugyanis pénteken is van, a munkáltatók jelentős többsége pedig nem akar elengedni péntekenként, csak azok fognak akik maguk kérik (és általában állják is) a képzést. Ezért be se hívnak, mivel úgyis az lesz az első kérés az interjún, hogy péntekenként engedjenek el.
szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Közvetlenül a cégnél jelentkezz. Az a legjobb, ha személyesen mész be. A Profession rendszeresen nem küldi tovább a jelentkezők adatait, így előfordulhat, hogy a cég nem is tud róla. Személyes véleményem, hogy az az oldal csak arra van, hogy begyűjtsék az emberek adatait és eladják.
szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!