Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeptember 18-tól le jár a...

Szeptember 18-tól le jár a Gyedem Munkáltatóm meg kereset hogy, hogyan tovàbb vissza mennék e vagy gyesen leszek kéri hogy emailben irjam meg nekik. Hogyan tudom megoldani hogy ne mondjanak fel ? Többi lent

Figyelt kérdés
Mondták hogy nem tudnak vissza venni mert náluk most komplikàlt a helyzet , ki akarjak adni a szabadságaimat utàna gondolom fel mondanak viszont szeretnènk még 1 babát es szeretném ha mìg gyesen vagyok megmaradna a munka visszonyom . Mit kellene irnom nekik emailben hogy tovabbra is gyes mellet meg maradjon a jogviszonyom?

szept. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt x,y !

Szóbeli kérése szerint írásban is közlöm, hogy jelenleg még nem tervezek munkába állni, gyermekem nevelését gyes mellett kívánom folytatni.

Üdvözlettel :

Fiatal Anyuka

szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Lenne még egy kérdésem kötelező most Gyed lejàrta után ki venni a szabadsàgot vagy lehetek fizetetlenen ?
szept. 6. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelező. De kérdezz meg valakit, aki jártas ebben, mondjuk a védőnődet, ők szokták tudni.
szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Maradsz fizetés nélküli szabin tovább és kész.
szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!