Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek,ha túl sok...

Mit tennétek,ha túl sok stresszel járna a munkátok és emiatt nem alszotok,idegesek vagytok a nap 24 órájában ?

Figyelt kérdés

Váltani egyenlőre nem tudok,mert ez jól fizet viszonylag,és nagyon nehéz másik állást találni.

De már ott tartok,hogy a pulzusom az egekben,éjszaka három nyugtatoval sem alszok,folyamatos gyomorgörcs

Nem tudom mi lenne a megoldás

Itt vagyok 24 évesen,teljesen kiégve,és nem tudom merre menjek de én ezt itt nem fogom bírni.

Félek máshova át megyek is ugyanez lesz.


szept. 3. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig váltani kell,vagy megtanulni ha hazaérsz letenni a "puttonyt"(nekem sose sikerült,egy munkahelyen se)
szept. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondanék a ge*cibe
szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja a #2es
szept. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha 24 evesen ennyire stesszelsz mi lesz kesobb? Agyverzes, szivroham, ezt akarod?
szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Min stresszelsz?
szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy két ital se lazít el?

Muszáj valahogy pihenni, lazítani. Így nem húzod sokáig.

szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fájdalomcsillapítás kell ide, hanem kezelés

Fel kell mondani

szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam így és MagneB6-ot szedtem, annyira kivoltam. Az egy picit segített. Aztán megoldódott, a főnöknőmet rúgták ki és most már jó a hangulat, nincs az a stressz.
szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor még úgyszólván megtehettem, akkor megtettem a felmondást. 2012-ben közmunkán azonnali hatállyal. Be is sároztam a főnököt, hogy hogyan viselkedik. Semmi nem lett, elbocsátottak. Ami megegyezett a kérésemmel. Aztán 2019-ben igazából nem volt ennyire rossz a helyzet és már 3 évtől nyomtam az ipart kórházban, de sok apróság után egy helyzet nagyon felbőszített. Voltam olyan helyzetben szintén, hogy felmondtam és még munka nélkül balatoni nyaralásra is mentem. Na most nem tudnám megtenni. Az akkori 130-E többet ért a mostani 250-esnél.


35/F

szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!