Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek legális munkáltatói...

Ezek legális munkáltatói trükkök Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem igazából az lenne, hogy lassan fél éve dolgozom egy cégnek, ahol az emberek 6 órában vannak bejelentve de 8 órában dolgoznak. Nekem azt mondták, nem jár szabadság, főleg fizetett nem, végül megállapodtunk abban, hogy bármikor kivehetek szabadságot, de cserébe órabérben leszek. Nincs táppénz, de fizetik utánunk a járulékokat. A múlt hónapban alá kellett írni a jelenlétit. 11 naphoz oda volt írva, hogy szabadságon voltam, miközben nem voltam szabadságon, és ki sem lett fizetve. Kolléganőim, akik már régóta ott dolgoznak, azt mondják, hogy ez itt így megy, mert így a főnöknek kevesebbet kell fizetnie utánunk... Megkérdezve egy-két ismerősömet, köztük is van olyan, akiknek ilyen munkahelye van, nincs mit tenni, örülni kell, hogy van az embernek munkahelye. Tényleg következmények nélkül megtehetik ezt a munkáltatók?

szept. 1. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát bizony itt csak te tudsz lépni
szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!