Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemre olyan vásárlók...

A munkahelyemre olyan vásárlók járnak be,akik egy késes rablásban vettek részt.Félek,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Személyesen többször találkoztam velük,és el is beszélgettem velük rendesnek tűntek,mindent kifizettek,soha nem volt velük baj.

Ma mondták,hogy ők nem régiben két tini lányt raboltak ki késsel.

Kezdek félni.

Egyedül dolgozok fiatal lány létemre,és a legjobban attól félek,hogy nem így ismertem meg őket és hogy bármikor velem is megtörténhet.


szept. 1. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod most a főnöknek veszel paprika vagy CR sprayt zsebben marokban tartod . Amikor bárki tetűsködik képen fújod a hüvelykujjal nyomva . Amennyiben melóhelyen történik zsarukat hívsz majd kilépsz onnan , amennyiben nem mész tova ....
szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress többet olyan helyet ahol egyedül vagy sem portás sem trafikos melót .....
szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez trafik.

De nagyon kell a pénz,és a legszebb hogy én beszélgető viszonyba vagyok velük

Van paprika spray bent,de ez most engem is meglepett.

szept. 1. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De mégis hogy mondták? Büszkélkedtek vele? Nem lehet, hogy csak hülyéskedtek?
szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem full idióták, nem fognak kirabolni egy dohányboltot ahol kamera van plusz visszatérő vevők. Ettől függetlenül szólnék a főnöknek, illetve elkezdenék másik helyet keresni.
szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem vigyázz velük, nagyon veszélyesek az ilyenek. Ne légy visszahúzódó mert akkor látják hogy félsz tőlük, légy bátor!
szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem ők mondtak

A munkatarsamnak szólt a szomszéd boltos,hogy rabolnak meg legutóbb késes rablást is elkövettek.

Nincs tárgyalás addig szabadon vannak

Tavaly amúgy ahol dolgozok ki akartak rabolni minket

A munkatarsamat megszurkálták.

szept. 1. 14:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Az egy teljesen másik ember volt,de az már a börtönben van.
szept. 1. 14:53
 9/13 A kérdező kommentje:

Látják hogy bátor vagyok,meg tök jól elbeszelgetek velük közvetlen viszonyban vagyunk,ezért is lepett meg.

Kedvelnek is,többször mondtak

Mindkettő 21 éves drogos gyerek,de akkor is félek valahol,ezek után.

szept. 1. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ezt valahogy nem tudom elhinni, hogy csakúgy mosolygva elárulták neked, hogy késsel kiraboltak valakit.
szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!