Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Debrecenben szociálpedagógus...

Debrecenben szociálpedagógus végzettséggel nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
aug. 31. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Kb az egész országban nehéz. Szociális munkás kell mindenhova. Azzal már tudsz valamit kezdeni, nettó 250-300-ért. Pedagógusi bértábla.
aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miről beszélsz a szociálpedagógus és a szociális munkás majdnem ugyanaz. Nincs szó pedagógusbérről.
aug. 31. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy a végzettségeddel találj munkát, annyira nem nehéz.
aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De éppen azt kérdeztem.
aug. 31. 17:48
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
úgy igen, nehéz
aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Te a szociális szférában dolgozol? Milyen területen? Gondolom debreceni vagy.
aug. 31. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
6os, mivel Debrecenben van a képzés, az adott szak képzőhelyén mindig nehezebb elhelyezkedni, mivel a legtöbben oda adják be a jelentkezést, valamint a legjobbak(adott közegbe legjobban illők) gyakorlat során már ajánlatot kapnak a megüresedett álláshelyek betöltésére, így diplomaosztó után már kezdhetnek is. Legalábbis nálunk így volt(szintén Debreceni Egyetem, csak más szak)
aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szociálpedagógus képzés Hajdúböszörményben van.
aug. 31. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Úgy értettem hogy egyetem szinten. A központi hely az Debrecenben van. A miénk Nyíregyházán volt mégis a Debreceni egyetem volt a központi hely.
aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Szociálpedagógus nem kell sehova. Gyámügyhöz is szociális munkást vesznek fel, legalábbis nálunk Pest megyében, gondolom Hajdú-Biharban is.
aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!