Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nemrég kezdtem egy munkahelyen...

Nemrég kezdtem egy munkahelyen. Miért érzem azt, hogy mindenki távolságtartó velem?

Figyelt kérdés

A liftben összefutottam egy kollégával, más nyelven beszél. Kérdeztem tőle, hogy van. Mondta, hogy fáradt. Erre én visszkérdeztem:

Táncolni voltál? Visszakérdez: Mi? Én: Bp-en sok táncolós hely van. Majd fura fejet vágott. Amikor megyek a folyosón a csinos csajok furán, kissé flegmán köszönnek.

Már belefáradtam, hogy mindig nekem kell kezdeményezni.



aug. 27. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát így kedd reggel elég értelmetlen azt kérdezni, azért fáradt e a másik, mert táncolni volt... De ha hétvége után tetted se volt jó ötlet, elég idiótán hangzik. Amúgy meg alapvetően az újaknak kell beilleszkedni és ehhez bizony nekik kell kezdeményezni
aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy fáradt. Erre kérdeztem vissza. Szerintem semmi rossz nincs ebben.
aug. 27. 11:31
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Értelmesebb lett volna a hosszú volt a hétvége, vagy a bulizni voltál, aktívan töltötted a hétvégét kérdés.
aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj lehet hogy beteg a gyereke vagy kukásautó ébresztette, te meg itt rögtön arra gondolsz hogy bulizott.
aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak szarul aludt, te meg egyből a táncra kérdezel rá. Hát én is furán néztem volna rád.
aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Én is furcsán néztem volna :D Jó, hogy nem azt kérdezted, hogy talán hajnalig piált, hiszen sok a kocsma Budapesten :D
aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Az a gond, hogy te sem tudsz kommunikálni. Kérdezni pláne. Nem kell mindig kérdezni, valójában a "small talk" egy teljesen felesleges dolog, sokkal többen rühellik,.mint akik szeretik.

A "hogy vagy" elég. Úgyis elkezdi mondani, aki olyan típus.

aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Mert sok a fásult, viccet sem értő, uncsi ember az országban. Sajnos.
aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, én is fáradt vagyok, aminek az az oka, hogy az átmelegedett házban rosszul alszom. Ha nekem valaki a táncolást emlegette volna, azt gondolnám, viccel.

Egyébként nekem a fáradtsághoz elég annyi, hogy időjárási front (általában hidegfront) érkezik.

aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát mondjuk bennem nem az a kérdés merül fel, hogy táncolt-e, ha valaki azt mondja, hogy fáradt 😅


Inkább megkérdem az okát.


Úgy érzem szociálisan kissé gyenge vagy. Lehet senkiben nincs semmi flegmaság, csak te képzeled be.

aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!