Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem viszem el az alkalmazottat...

Nem viszem el az alkalmazottat kocsival a munkahelyünkre, vonattal kell közlekednie. Jogos, hogy megsértődik? Elvihetném, de érhet baleset, és ezért én nem vállalnám a felelősséget.

Figyelt kérdés

Egy városban lakunk, és egy közeli településen dolgozunk. Én kocsival járok, elvihetném, de azért ez egy munkahely, és ha baleset ér, ne üljön mellettem... én ezen a téren nem szeretném másért vállalni a felelősséget.


Nem érti, és megsértődött... kinek adnátok igazat?


aug. 16. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenen megsértődni hülyeség és nem jogos a részéről. Nálad van a kocsi, te vezeted, alap, hogy te döntöd el, kit viszel el vele.
aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátoknál is rendszeres. Én általában nem iszom, ezért autóval megyek, mert úgy kényelmes. Kinőttem már abból, hogy az éjszakai buszt várjam. Az első pár alkalommal még rendes voltam, mert akár kisebb kitérővel is hazavittem pár embert.


Aztán utána már mindenki úgy volt vele, hogy nem nézte mikor megy busz, iszik amennyit akar, mert ez a barom (én) úgy is hazaviszi. Aztán jött a pofáraesés amikor elköszöntem, hogy én megyek. Értetlenkedve hallgattam a "csak még egy sör", "dehát még van piám" stb hülyeségeket. Fél év kellett, mire leszoktattam mindenkit az ingyen taxiról. Ha egyszer igent mondasz, onnantól kötelességed lesz, aztán te leszel a szªrházi, ha nemet mondasz.

aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!