Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék ezzel kezdeni?

Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Mindjárt letelik a próbaidőm és egyre több fenntartásom néhány kollégámmal szemben. Irodista élet...és sajnos gyakran nekiállnak trécselgetni, engem pedig ez azért zavar, mert nem akarok tudni a másikról mindent. Mivel sajnos nem egyszerű beszélgetési témákról van szó, hanem sokszor politika vagy mindig kibeszélnek valakit, de vannak kavarások is (a főni az egyik kolléganővel ment nyaralni)....Engem inkább az zavar, hogy szinte mindenki a rendszert kritizálja, én sem mondom azt, hogy minden rendben van, de amikor minden nap megbeszélik előttem azt, amivel nem feltétlen értek egyet....hát most mit lehet ilyenkor csinálni? Ha sírig tartom a pofámat és kifejezéstelen vagyok, akkor az azért kellemetlen, ha meg nem tenném akkor lesz egy nézeteltérés...és az nekem nem hiányzik. Legszívesebben beszólnék nekik, hogy ezeket nagyon nem itt kéne. Komolyan nem értem, hogy miért kell kényes témákat felhozni a munkahelyen. Szólni meg nem szólhatok, hogy húzzuk meg a határt. Vagy csak lehet bólogatnom kell, hátha sikerül beleszoknom ebbe a szerpbe?

júl. 31. 08:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem nok, hanem ferfiak
aug. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!