Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek szerint majd betegen is...

Ezek szerint majd betegen is elvárják, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Amikor hónapokkal ezelőtt rákérdeztem a home office lehetőségére akkor azt mondták nekem, hogy a munkavégzés helye az az IRODA. Mivel több ismerősöm is dolgozik hibrid felállásban, ő tőlük tudom, hogyha pl enyhén betegek akkor nem szabira v tp-re mennek hanem home offica-ban vannak, arra a néhány napra. Viszont majd amikor én betegszem meg nekem nem fog ez a lehetőség fenn állni, tehát akkor jöhetek be betegen, ha nem akarok tp-re menni.

júl. 29. 13:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10 igen jól megfogalmaztad, én is azt kérdeztem idebenn, hogy olyan betegséggel amivel bírsz dolgozni de pl fertőz, azzal van e HO, és arra kaptam azt a választ, hogy a munkavégzés helye az iroda
júl. 29. 14:25
 12/25 Szolovjov ***** válasza:
100%
Táppénzen csak egészségesen jó lenni. 4 havonta egy hét táppénz, plusz mellé a szabi. Így ki lehet bírni az évet.
júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tényleg neked kell mérlegelni, hogy betegszabi vagy fertőzöd a többieket. Az utóbbi már a cég felelőssége és hülyesége, ha egyébként otthonról is lehetne dolgozni.
júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
13 igen igazad van
júl. 29. 14:40
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk törtött lábbal teljesen OK a HO, ha számítógépen dolgozol és el tudod végezni ágyban fekve. De lázzal nem OK.
júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok betegség van amikor tok jó a HO. Enyhe megfazassal minek kiiratni magad, de a többieket bent elfertozned. Persze lázasan otthonról se jó. Vagy pl menstruációs görcsöknel is sokkal kényelmesebb otthon.
aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16 nálunk nincs HO
aug. 12. 17:52
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem várják el , hogy betegen dolgozz, azt várják el, hogy ne fertőzd meg a többieket, ha beteg vagy és maradj otthon, míg meg nem gyógyulsz.
aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18 nem ezt mondták, hanem hogyha tudok akkor menjek be betegen is dolgozni.
aug. 14. 08:52
 20/25 anonim ***** válasza:
Ok, akkor neked kell eldöntened, hogy mennyire vagy beteg, tudsz és akarsz-e dolgozni betegen. Én dolgoztam már betegen, aminek az volt a célja, hogy kapjam meg a rendes fizetésem, mert a táppénz rettenetesen kevés. Szóval van ennek előnye is. Amúgy semmit sem tehetnek, ha te betegen táppénzen vagy, mert ehhez minden munkavállalónak joga van.
aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!