Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha cég vezető lennék csak én...

Ha cég vezető lennék csak én adnék annyit?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt a benzin pénzt.. ilyen gyenge 18-20 FORINT/ KILOMETER.. basszus én minimum 500 Ft /kilométert adnák.. ti hogy gondoljátok??

júl. 26. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A cégvezetőt az motiválja, hogy költség a lehető legkevesebb legyen, hogy a tőke a saját javára, vagy a cégbe visszaforgatva. Azért ennyit ad, mert megteheti. Neki így éri meg a legjobban. Amíg van alkalmazott, aki elfogadja ezt az összeget, vagy amíg jogszabály nem helyezi magasabbra a minimumot, addig nem fog többet adni. Hülye lenne. A közgazdász így gondolkodik.
júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Sosem leszel cégvezető csak egy betanított munkás aki hőzöng a 20 ft / km benzináron úgyhogy innentől kezdve teljesen irreleváns, hogy te mennyit adnál.
júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze... a nyaralási pénzedet majd biztos elszórod a hülyealkalmazottad autózgatására 🤣🤣🤣
júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes.. az lehet de legalább külföldön 1600 nettoért 🤣
júl. 27. 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező,

Az "külföldön" is kevés.


Csirkemell, Magyarhonban

kb. € 4,70/ kg

Osztrákoknál kb. € 11,00/ kg

Dojtcseland kb. € 18,00/ kg

júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért adnál 500-at? Tankkal járnak az alkalmazottak, ami 60 litert fogyaszt, vagy miért?
júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

"Kettes.. az lehet de legalább külföldön 1600 nettoért"


Gratula, hogy megkeresed egy hónap alatt azt a bért, amit én egy hét alatt home officeból szóval még csak benzinre sem kell kidobálnom ;)

júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjél busszal akkor
júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!