Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már olyan rossz...

Voltatok már olyan rossz munkahelyen ahonnan néhány hét múlva le is léptetek?

Figyelt kérdés
júl. 26. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ahonnan a próbanap letelte előtt elhúztam, mint a gyorsvonat.
júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hét?? Nem. Volt hogy 1 nap után otthagytam a francba mikor közölték hogy 12 órázni kéne hétfőtől-péntekig minden héten és mindennap csak vasárnap kivételével. De volt olyan ahol egyszerűen a meló nem tetszett. Szintén 1 nap után léptem. Ha valami nem jó akkor lépni kell azonnal nekem ez a meglátásom. Nem várni. Meg majd jobb lesz meg ilyen baromságok...
júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 sajnos nem mindenhol ilyen egyszerű a helyzet, hiába lépnél ha más meg nem nagyon adódik az élőhelyed környékén. kisvárosomban a "világmegváltást" jelenti ha valaki bekerülhet az ipari parkos pár gyárba havi nettő 280ért 3 múszakban agyonhajtva, és ha ez neked nem tetszik te vagy a hülye mert az egésuz megye fele idejár vidékről is, neked miért nem felel meg még helyben is van ...
júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen munkahelyem. Már aznap felálltam volna és elmegyek. Az első hónap után már azt mondtam veszek egy kötelet az OBIban. Hét hónap után már nem palástoltam, hogy mi nem tetszik a cégben. Olyannak mondtam el, akiben biztos voltam, hogy terít a vezetőségnek. El is jutott hozzájuk. 1 évig bírtam. Azért mert nagyon jól fizettek.
júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
13-as. Igen ezt megtudom érteni hogy ha nincs az embernek más lehetősége és pénze akkor tűrni kell ott ahol vagy de nekem volt más lehetőségem és nem élet célom az ha mindennap 12 órákat kell dolgozzak hogy tudjak kenyeret venni. Sajnos nem egyszerű normális munkahelyet találni manapság. Mindenhol csak a dolgozó kizsigerelése a cél és a nagy profit. Az hogy te majd meg pusztulsz a munkába az őket marhára nem érdekli... Most ahol dolgozom ez sem olyan könnyű de csak 8 órás. Ez mellett nagyjából kitudom pihenni magam de semmi több. Sajnos nem egyszerű semmi a mai világban... 😌
júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt, egy könyvelőiroda, egy őskupi volt, 3 nap után léptem.

A másik egy multi, ott 3 hétig bírtam (ott a munkatársak voltak szemetek).

júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen volt, negyedik napon a fonokom uvoltott velem. Azert mert egy masik munkatarsam elpakolt egy mappat amit en nem talaltam es kerestem.
júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze. Szerintem a legtöbb ember életében van ilyen.

Volt olyan ahol a közvetlen kollégák nem, hogy segítették volna a betanulást de konkrétan direkt rossz információkat mondtak. Onnan 3 héten belül léptem.


Máshol azt ígérték, hogy fix 2 műszak hétvége nem jellemző.

2. héten már éjszaka kellett volna jönni plusz hétvége is. Léptem.


Jelenlegi helyen 6 éve vagyok. Nagyjából jó, fizu jó. Mindig vannak hülyeségek de stabil és pontosan fizet mindig másodikán.

júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!