Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már olyan rossz...

Voltatok már olyan rossz munkahelyen ahonnan néhány hét múlva le is léptetek?

Figyelt kérdés
júl. 26. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 2x volt olyan, hogy már másnap nem mentem be. Mondjuk mind a 2-t el se kellett volna vállalnom. De ebből is tanultam.
júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikről az első napon leléptem.
júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam akkor nem csak én vagyok így :D
júl. 26. 17:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszer szerencsét próbáltam egy baromfifeldolgozóban. mondták hogy volt aki az első napján az első szünetben elment onnan, meg hogy elég gyakran cserélődnek ott az emberek. 2 hónap után jöttem el mert nem bírtam egyszerűen fizikailag. azt mondták hogy ezt megszokom, de nem, nem szoktam meg. nem pálya hogy minden egyes nap hullafáradtan essek haza, rendszeres túlmunka és embertelen robotolós gyorsaság megkövetelt. és vannak ott többen akik nem is tudom hány éve ezt tudják csinálni, és ami a poén hogy ezért még képesek napi kétszer kb. 40 percet is buszozni a céges busszal, olyan távolságból jönnek...
júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
és persze még meg sincsnek normális fizetve érte
júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én az előző munkahelyemen 8 évig bírtam, itt 3 hete vagyok de már most eret vágnék legszivesebben nem is értem hogy lehet 10 meg 15 évet eltölteni főleg hogy még a fizu is gyenge
júl. 26. 18:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy iskolában csak akkor derült ki számomra, mikor végigböngésztem a papírt, hogy a 3 hónapos, félállású munka ellenére kikötöttek 1 hónap próbaidőt, de erről nem szóltak a megbeszélésen. Ettől annyira bedühödtem, hogy már aznap eldöntöttem, hogy ahogy letelik, én hagyom ott őket. Nem vették jó néven ... Hát, elég borzasztó egy hely is volt a VI. kerületben, túlkoros vadállatokkal.
júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eddig sosem mondtam fel próbaidő alatt, de egy helyen rezgett a léc. Utána dolgoztam még ott másfél évet ott, aminek minden napján utáltam.


De aztán cégen belül megpályáztam a pozíciót, amiről régóta álmodtam. Ott is rosszabbul alakult idővel, és igazából az egész cég kultúrája egy katasztrófa, de azóta ottani tapasztalatomból profitálok.

júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy ahol az egyik munkás rám támadt, ott egy hónapot voltam. Egy másik helyen nem bírtam és két hónap után jöttem el, utána még a volt főnökömtől fenyegető üzeneteket kaptam.
júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár hét után világossá vált a főnökasszony és a munkatársaim dinamikája, szerettem a munkát, a környezetet, de nem akartam velük dolgozni, így eljöttem.
júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!