Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire tisztessé...

Szerintetek mennyire tisztességes, “tiszta” munka ha valaki magánnyomozó?

Figyelt kérdés
Tisztességes meló vajon, hogy valaki órákig ül a kocsiban a lakásod előtt és nézi hogy épp mit csinálsz, hova mész? Hogyha van elég információ hozzá, feltörik és áttúrják az egész digitális életed? Én már átéltem, lever a víz ha erre gondolok, és azon elmélkedtem, mit érez vajon az, aki ezt megcsinálta, de legfőképp hogy tisztességes pénzkereseti lehetőség-e?! Ha nem tartod tisztességesnek, miért nem?

júl. 26. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Tisztességes
Nem tisztességes
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz képest, hogy sokan különböző platformokon kunyerálnak napi szinten, mert nem tetszik a munka világa, és amúgy is nekik nagyon rossz, támogassák őket, tisztességes. Elvégzi, amivel megbízzák, időt, energiát fektet bele.

Az más kérdés, hogy nem etikus.

Mármint igen, ha bűnügy miatt a rendőrség mellett alkalmazzák, segéderő miatt elfogadom.

Ha csak azért mert Pisti haragszik, mert szakítottam vele, és tudni akarja, hogy ki és mi miatt, ahelyett, hogy megkérdezné, és elfogadná, azért nem.

Az, hogy erre műsort (ami egyértelműen meg van rendezve) fel lehetett építeni, és vannak akik még el is hiszik, no comment...

júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyha van elég információ hozzá, feltörik és áttúrják az egész digitális életed?"

. Ez nyilván nem tisztességes, hanem maximálisan illegális.


És a magánnyomozás azért nem olyan, mint a filmekben.

júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A magánnyomozó csak legális módon kutathat, ha olyan ügyön dolgozik, ami komolyabb akkor rendőri segítséget is kérhet pl: az adatok megszerzéséhez.
júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A magánnyomozó nem tör be, nem kutat, csak leskelődik.
júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Lehet tisztességesen csinálni.
júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már fantáziáltam olyanon, hogy felbérelek egy magánnyomozót, hogy kutasson fel nekem valakit, aki több mint 20 éve elég csúnyán kibabrált velem. Facebookon nincs fent. Ha megtalálná, hátha megtudna nekem róla valamit, amit felhasználva valahogy bosszút állhatnék. Ez így működik a való életben? Bár ha igen, gondolom rendesen megvan az ára.
júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!