Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nálunk ilyen igénytelen...

Csak nálunk ilyen igénytelen a kollèga?

Figyelt kérdés

Mit lehet vele csinálni?

Egyszerűen hányingert kapok a nőtől. Folyton szarosan hagyja a wc-t a munkahelyen. Nem egyszer fordult elő, hanem már sokszor. Megfigyeltem direkt, olykor nem direkt, csak pont úgy alakult, hogy utána mentem el mosdóba, amikor kijött ugye. Megfigyeltem és biztosan ő csinálja ezt. Büdösen és szarosan hagyja a wc-t rendszeresen. Én mèg ilyen nőt nem làttam. Hogy lehet valaki ilyen igénytelen nő létére. Ha én használom a mosdót, akkor mindig ügyelek rá, hogy normálisan hagyjam ott. Égne is a fejem rendesen, ha szarosan adnám át a mosdót. Van egyébként egy kiírás is bent, hogy mindenki figyeljen oda maga után. Hàt neki ez nem megy. Mintha nem érdekelné, bemegy, szarik egyet és kijön. Szerintem kezet se mos, ebből kiindulva. Pedig a mosdó teljesen felszerelt, van minden, amivel kulturáltan lehet hagyni magunk után. Wc kefe, papír, légfrissítő, szappan, törlőkendő, kuka stb.



júl. 20. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak nálatok van így, - nálunk is van, aki vonalkóddal hagyja hátra a WC-ülőkét. Attól viszont nem fognak megváltozni az ügyeletes barmok, hogy ezt egy páran alaposan megállapítjuk itt!
júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megkérdezném tőle hogy otthon is vonalkódos a wc?
júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek ki valami feliratot a WC-kefe használatáról, viccesebbet vagy durvábbat, ahogy tetszik. Hátha észbe kap.
júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk apám üvöltős és spórolós volt. Képes volt kiakadni és csapkodni, mert minden pénzt meg akart fogni. Így ha csak pisiltünk nem húzhattuk le a WC-t, csak ha valaki kakált is, azzal együtt ment le a vizelet.

Ne tudjátok meg milyen kellemetlen volt amikor máshol is így csináltam mert azt hittem mindenhol így megy és kiderült hogy hátam mögött hónapokig kibeszéltek mire valaki megemlítette. Én meg mikor óvatosan szóba hozták azt hittem azért akarnak lecseszni mert azt hitték lehúztam egy pisi után, én meg így "Oké, de nem én voltam. Én tudom hogy spórolni kell a vízzel. Mert?" mire kiderült hogy na pont ez a baj.

júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ez nem mentség.

K*rva gáz, ha egy ember ott hagyja maga utan a koszt. Ennél még az állatok is kulturáltabbak.

júl. 20. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Pont ma léptem kutyaxarba. Szóval nem. De hátha szerencsém lesz.
júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!