Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléga cukorbeteg inzulinos...

Kolléga cukorbeteg inzulinos oltja magát. Van valami betegsége hetente jár kemoterápiára. Két hónapja nem gyógyult be az ujján egy seb. Munkáltató hogy engedheti dolgozni ráadásul targoncázni?

Figyelt kérdés
júl. 19. 04:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem a munkáltató kompetenciája. Elmehet az üzemorvoshoz, de nem biztos, hogy azzal jár jól, ha letiltják a munkáról. Kemósként az ember örül, ha hagyják dolgozni és pénzt keresni!
júl. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ebből melyik akadályozza a munkavégzésben? A kemóról esetleg elhiszem, hogy fáradékonyabb tőle vagy valami, de kétlem, hogy rosszabb lenne, mint amikor valaki rendszeresen úgy esik be a munkahelyre, hogy fúhh két órát aludtam éjszaka…
júl. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Munkáltató mit mondott, miért?

Te mi miatt aggódsz pontosan, ami téged érint?

júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Egy seb, ami be van kötve, miben akadályozza a targoncázásban? 🤨 A posztjára pályázol, ki akarod túrni?
júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy seb miatt nem fogják keresőképtelennek nyilvánítani. Cukorbetegeknél nehezebben gyógyul alapból a seb, de ez lényegtelen is, mert lehet vele dolgozni.


Cukorbetegsége ha kezelve van akkor szintén nem olyan dolog ami miatt keresőképtelenné kell nyilvánítania.


Ha a feladatait el tudja végezni addig nincs gond. A pénzre gondolom rá van szorulva, szóval nem is törteti magát azért, hogy táppénzre kerüljön. Amíg úgy érzi megy neki addig hadd csinálja.

júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Borzasztó kín, amikor az ember ilyen súlyos betegként is dolgozni kényszerül! Amikor pihennie kéne es az egészségével törődni es feltehetőleg az utolsó napjait élnie nyugodtan!

Rettenetes, hova jutott ez a kegyelem nélküli világ !

Ha nem gyógyul a seb az ujján azt jelenti, hogy rák van ott, teljesen szétterjedt már hetek, napok vannak hátra! Szemetek előtt hal meg egy ember!

De mindenki hogy csúszkál a templomban es milyen semmi ember a valóságban!

júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
"feltehetőleg az utolsó napjait élnie nyugodtan!"... azért mert kemora jár még nem haldoklik.
júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Pofátlanság amit mondasz, 7 es, jártál te kemón, van fogalmad milyen gyenge az ember utana es milyen rosszul van? Csak a munka nem hiányzik!

Milyen hányaveti, kevély embertelen stílusod van apám, tipikus zombi agyhalott!

júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Undorító, aki ilyenkor is azt firtatja, dolgozik-e egy ember vagy sem! A kemo nem habostorta, nagyon megterhelő kezelés, a rák sem csak egy kis hiszti. Én csodálom, hogy egyáltalán képes bejárni ilyen kezelés mellett, ilyen betegen.

Hatossal teljes mértékben egyetértek!

Amugy ne izgulj, nem fertőző!

júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
8-as kemora járok és nem haldoklok. És még sokan rajtam kívül. Arra értettem, ha olyan rosszul lenne akkor nem tudna dolgozni. És nem vagyok kevély ember.
júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!