Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én utálom ha munkahelyen...

Csak én utálom ha munkahelyen megdicsérnek a kollégák?

Figyelt kérdés
Bármi apró változás van rajtam, egyből kiszúrják és jönnek oda jópofizni, ha nincs rajtam smink, ha egy kiló van, ha be van fonva a hajam, ha bármi változás van mint alap esetben jönnek és játsszák magukat. Nekem valahogy nem megy ez a színészkedés és nagyon taszít ez, én sose tudnék senkit megdicsérni mert azzal azt sugárzom, hogy engem érdekel ahogy kinéz.
júl. 16. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de a szomorú, hogy projektálsz: attól még, hogy neked ez nem természetes, nem kell bemesélned magadnak, hogy ez csak színészkedés.
júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Beteg vagy.
júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én nem utálom.
júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Na már ez is baj.
júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Én se szeretem. Komolyan nem értem, hogy miért kell nekem mondani, hogy változtam, mikor én csináltam a változást.


Amikor a befont haj is téma, akkor tudod, hogy wow, lejjebb nincs.

júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom nekem nincsenek ilyen gondjaim, viszont már tényleg az is baj ha kedvesek a kolegák? Nem feltétlen színészkedés... Az is lehet tetszel nekik, vagy ezeket női kolegák mondják? :D Mindenesetre én nem tudom elképzelni hogy olyannak dícsérgessem a kinézetét nap-nap után akinél abszolút nem gondolom komolyan.
júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Beteg vagy, menj el pszichiáterhez.
júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

"Az is lehet tetszel nekik"


Ez a legbajosabb.

júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

#8


Szóval baj ha valaki tetszik nekem a munkahelyen és megpróbálok bókolni neki, értem..

júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen. A munkahely nem csajozásra van.
júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!