Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legtobb allas jelentkezesnel...

Legtobb allas jelentkezesnel miert kernek eletkort?

Figyelt kérdés
júl. 16. 07:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hol kérik? Én még nem láttam olyan hirdetést ahol külön belefogalmazták volna.
júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#2 akkor mondjuk én nagyon rá fogok bacni, mert 18-23 éves korig nem csináltam semmit. Nem tanultam, nem dolgoztam. Most egyetemre járok, most se dolgozok. 28 évesen végzek mesterrel, akkor akarok majd dolgozni. Na így esélytelen, hogy felvesznek ? :D

Igen, szülőktől jön a pénz. Ez van. Ők akarták, hogy diplomám legyen, és nem is erőltették, hogy addig mást dolgozzak.

júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ismerősöm járt hasonló cipőben. Nagyon nehezen talált munkát, kb másfél évig keresett. Mindenhol azzal az indokkal utasították el hogy 0 tapasztalata van (nem csak a szakmában, egyébként is). Őt szerencsére tudták a szülei támogatni. Bár az is igaz, hogy szerintem ahol a szülő nem tud támogatni, ott valszeg a gyerek már gimiben elkezd dolgozni.. :)

júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nekem ismerősöm csak fél évet hagyott ki egyetem után, de a felsővezetés már húzta a száját az interjú után, és a leendő felettesének kellett kimentenie valami indokkal, hogy felvegyék.

júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Na nem baj, majd valahogy lesz. Most az egyetemre koncentrálok. Egyszer vagyok huszonéves.
júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok sajnos, mármint van egy pár év lyuk mentális gondok miatt. Most próbálok keresni, de nem nagyon kapkodnak értem a cégek amit meg is értek.
júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Mert 40 évesen és egy naposan már nem vagy ember a szemükben.

Ugyanez a helyzet, ha 20-23 évesen nincs még meg az adott munkakörben a 350 év tapasztalatod és/vagy 10-15 felsőfokú nyelvvizsgád, bizonyítványod.

júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%

"Mert 40 évesen és egy naposan már nem vagy ember a szemükben.

Ugyanez a helyzet, ha 20-23 évesen nincs még meg az adott munkakörben a 350 év tapasztalatod és/vagy 10-15 felsőfokú nyelvvizsgád, bizonyítványod."


Írja ezt egy nulla képzettségü egyén, aki semmire sem alkalmas

júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%

Országos szinten 20 ember képes arra, amit oktatok - (nem túl) kedves 18. választ 17:19-kor beküldő önjelölt "elemző"!

>>Tapsvihar a lelátóról<<

júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!