Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elszekáltak a munkahelyemről...

Elszekáltak a munkahelyemről próbaidő alatt. Ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Rúgtak már ki, mert rossz voltam, közösítettek ki, mert nem szerettek, karoltak fel, ha nem voltam jó, de sosem szabotáltak vagy üldöztek el. Főleg, amikor jó voltam.


Azonos a munkakör, mindenki csinál mindent, a főnöknek csak nagyobb feladatköre és több fizetése volt. Én gyakornok voltam, ennyi különbség volt, és nem mehettem home-officeba.

Az azonos munkakör abból állt, hogy engem ugráltattak egész nap, amíg ők a kiskonyhában

beszélgettek a fél munkaidőben. Otthon azt mondták az első napom után, hogy ne hagyjam magam, menjek be én is beszélgetni, mossam el lassan a csészémet. Ha meglátták, hogy nem csinálok semmit, mondták, hogy kicsit tempósabban dolgozzak, és adtak feladatot, csak azért hogy dolgozzak.

Azt hittem az a baj, hogy főnökökkel voltam, de kiderült, hogy a főnök mindenkivel csevegett, kivéve velem.

Egyszer hallottam, hogy engem szidott ügyfél előtt, hogy igen, a gyakornokok már csak ilyenek (miután 3 órán át én vittem a helyet).


júl. 12. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Tollat kellett a kezükbe adnom, tűzőgépet, ők nyomtattak, és nekem kellett felállnom és odavinnem az asztalukhoz.


Mivel első nap vezetőkkel voltam, azt hittem, ez a szokás.


Amikor más kolléga jött az is megtehette velem, ha vissza akarta "utasítani" szólt az irodavezető, hogy szépen emeljem fel a ***mat és menjek érte magam.


Azt hittem, hogy van egy hierarchia, ha lesz még beugrós, ők majd besegítenek, de ők is lustálkodtak.


Ha kérdésem volt, vagy szemforgatva passzív agresszívan mutatták vagy elkezdtek úgy beszélni velem, mint egy ötévessel.


2 hét után leráztak, hogy nem elégedettek velem.

júl. 12. 16:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az égnek! Ki akarna egy ilyen helyen dolgozni?!
júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, hogyha emelt fővel magad mondasz fel. Most akkor végül kirúgtak, felmondtál, vagy közös megegyezéssel?

Amúgy Ne add fel, találsz jobbat!

júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyakornok voltam, próbaidőn. Telefonon rúgott ki az irodavezető (aki végig leereszkedő volt), és nyálasan elmondta, hogy amúgy semmi baj nincs a munkámmal, de azt látják hogy nem illek be.
júl. 12. 16:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyakornokként annyi, hogy nem hívnak be többé.
júl. 12. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy ennyi volt és lépj tovább.

Máshol jobb lesz.

Tapasztalatot szereztél milyen rossz munkahely is van. Egy jó helyet jobban tudsz majd értékelni.

júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!