Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kaptam munkát külföldön, és ők max két hetet tudnak rám várni. A jelenlegi munkahelyemen felmondási idő van, jeleztem is már nekik a szándékom, illetve hogy közös megegyezéssel szeretném megszűntetni a munkaviszonyt, mert engemet már várnak a másik helyen, a nőnek már lehet ki van a töke velem, mert macerás vagyok, ugyanis jeleztem a közvetlen felettesem felé, aki azt mondta holnap vissza fog hívni, mert neki meg kell még egyezkednie a Humánosokkal. Ezt pedig a közvetítőnek már jeleztem, aki mondta rendben van,majd hívjam

júl. 11. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Közös megegyezésbe azt írtok, amit szeretnél, el lehet tekinteni a felmondási időtől is.
júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, a közvetlen felettesednek van ki a töke veled? Akkor nem kell aggódni, biztos eltekintenek az 1 hónap felmondási időtől.
júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, a közvetítő irodában lévő ügyintézőnek
júl. 11. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Fogod magad,bemész a főnökhöz és pofánköpöd. Azonnal kib..nak, nem fognak 1 hónapos felmondási időkkel szarakodni. Légy már kreatív.
júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Aztán ha a főnök bepereli és bírságra itélik, fizeted majd helyette?
júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
És mivel perli be?
júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
6: Szerződésszegés és fegyelmi vétség.
júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon kell sajnos a munkahely jóindulata is, hogy azonnalival (vagy mondjuk 1 hetes felmondási idővel) elengedjék.
júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Légy már kreatív."


Meg felelőtlen is.


Mi van akkor, ha 12 év múlva a szembeköpött emberke fog olyasmi felől dönteni az életében, ami neki nagyon fontos? Honnan tudod, hogy nem?


Tényleg vannak emberek, akik így zárnak le dolgokat? Szembeköpéssel? Csak gratulálni tudok hozzá...

júl. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Nem is arról van szó. (Szerintem kicsi az esély, hogy a jövőben bármiképpen függjön az ex-főnökétől, pláne ha külföldön marad.) Hanem a közvetlen következményekről. Esetleg beperelhetik, vád alá helyezhetik, elítélhetik, jobb esetben csak pénzbírságra.

Észrevettem már itt az oldalon, hogy ha valaki feltesz egy problémás főnökös kérdést, akkor egyesek előszeretettel javasolgatnak ilyeneket, hogy verje pofán, meg fejelje meg a főnököt. Volt aki azt írta, hogy ő is megverte a főnökét, és semmi következménye nem lett a kirúgásom kívül, rá két hétre már másutt dolgozott, úgyhogy a kérdező is nyugodtan megverheti a főnökét. Ehhez a mentalitáshoz csak gratulálni tudok (ha egyáltalán igaz volt, és nem csak trollkodott). Ez kb. olyan mintha valaki azt írná, hogy ő egyszer betört egy házba, és kirabolta, és azóta sem kapták el, úgyhogy nyugodt szívvel javasolja bárkinek a betörést.

Az, hogy valaki nem szívta meg extrán egy főnökkel való fizikai konfliktus után, korántsem garantálja, hogy másnál is így lesz.

júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!