Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a néhány hónapos kötelező...

Ha a néhány hónapos kötelező egyetemi szakmai gyakorlaton kívül nincs más munkatapasztalatom, akkor tulajdonképpen el is áshatom magam a jelenlegi munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy entry level pozíciók esetében vagy olyan programok ismeretét kérik, amiket sosem használtam vagy kapásból 1-3 év tapasztalat az elvárás. Kicsit zsákutcának érzem így a helyzetet, mert úgy látom, hogy a munkáltatói oldalról kereken egy nullát érek így.

Diplomám van, felsőfokú angol nyelvvizsgám (és tudásom!) van, protekcióm nincs. Excel is megy, de a nyáron emelt szintre szeretném hozni.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy jutott ki belőle?



júl. 5. 01:26
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
76%

Leginkàbb egyetem alatt el kell kezdeni dolgozni, szakmabéli helyen, ez megoldàs lehet.


Protekciót lehet szerezni, megvan a módja.

júl. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzz be vmit
júl. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán próbáltál már munkát keresni?
júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pályázgatni kell, és valami majd bejön.
júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Rengeteg helyen keresnek nullkilométerest. Szépen szedd össze magad és hagyd abba ezt az önsajnáló vekengést. Mindenki volt pályakezdő.
júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Az álláshirdetésben nem kell minden feltételnek eleget tenni. Anélkül is felvesznek, felvehetnek. Szóval jelentkezz akkor is, ha 1-1 programot épp nem ismersz.
júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresgélj több helyen is. Mostanában velem is egyre több olyan álláshirdetés jön szembe, ahol kiemelik többször is, hogy pályakezdőket is szívesen várnak, hátha sikerül. Tudom, mostanság főleg nehéz ilyen téren (is), de járj nyitott szemmel.

Vagy esetleg érdemes lenne még tanfolyamok után nézni, vagy legalább neten jobban kutakodni, utánajárni azoknak a felületeknek, programoknak, ahol hiányos(abb) a tudásod.

júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez ember próbálkozik, valami majd fog jönni. Persze lehet nem a legtökéletesebb állás, viszont kezdésnek az is jó, szerzed azzal is a munkatapasztalatot. Amúgy meg szerintem ahova azt írják, hogy munkatapasztalattal rendelkezőt várnak, oda is add be az önéletrajzod, nem veszíthetsz vele. De ha az ember sehova se adja be a jelentkezését, akkor fixen semmi sem lesz.
júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1-es! Protekciót is lehet szerezni...hogyan?
aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!